آغاز پرداخت تسهیلات کم بهره به خسارت دیدگان سیل
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
کد خبر: 149620 تاریخ انتشار:11 نوامبر 2019 تعداد بازدید:98 بازدید

آغاز پرداخت تسهیلات کم بهره به خسارت دیدگان سیل

پرداخت تسهیلات کم بهره به خسارت دیدگان سیلاب بهشهر و گلوگاه آغاز شد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران به سیلاب ۱۲آبان امسال و تخریب ۳۷۷واحد مسکونی در شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۱۲واحد ۱۰۰درصد تخریب شد و مابقی به دلیل آبگرفتگی نیازمند تعمیر و بازسازی است.
محمد خانی نوذری با بیان اینکه ارزیابی ۲۶۰واحد مسکونی متاثر از سیلاب در شهرستان گلوگاه در مدت ۷۲ساعت انجام شد، افزود:تاکنون به ۲۰واحد نیازمند به بازسازی تسهیلات بلاعوض پرداخت شد.
او از آغاز پرداخت تسهیلات کم بهره به خسارت دیدگان سیلاب بهشهر و گلوگاه خبر داد و گفت: تا کنون تسهیلات بلاعوض به ۲۰۰متقاضی خسارت دیده از سیلاب این دو شهر از طریق بانک عامل سپه پرداخت شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران افزود: ۶۰متقاضی متاثر از سیلاب نیز برای دریافت تسهیلات کم بهره بانکی و جبران خسارت سیلاب به ادارات شهرستان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه و نام نویسی کرده اند.
خانی نوذری گفت: بنیاد انقلاب اسلامی در بخش معیشت و تعمیرات واحد‌های مسکونی تا سقف ۱۵میلیون تومان تسهیلات کم بهره و تا سقف ۵میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت می‌کند.
او با بیان اینکه به صاحبان واحد‌های مسکونی که در سیل اخیر صددرصد خسارت وارد شده است تسهیلات کم بهره و بلاعوض پرداخت می‌شود افزود: این تسهیلات کم بهره در روستا‌ها۴۰ و در شهر‌ها ۵۰میلیون تومان است.
او گفت: ۱۰و۱۱ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به ترتیب به خسارت دیدگان روستا‌ها و شهر‌های سیل زده پرداخت می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما