بلاغ مازندران - تقوی‌فرد: کوتاه نمی‌آییم/جمع‌آوری ۲ هزار تور شکار غیرقانونی در فریدونکنار
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: 147485 تاریخ انتشار:26 دسامبر 2018 تعداد بازدید:51 بازدید

بلاغ مازندران – تقوی‌فرد: کوتاه نمی‌آییم/جمع‌آوری ۲ هزار تور شکار غیرقانونی در فریدونکنار

بلاغ مازندران - تقوی‌فرد: کوتاه نمی‌آییم/جمع‌آوری 2 هزار تور شکار غیرقانونی در فریدونکنار

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


 

واکنش رئیس کل دادگستری به اظهارات زیست‌محیطی نماینده فریدونکنار؛

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰

Share/Save/Bookmark

 

رئیس کل دادگستری مازندران درباره جمع‌آوری دام‌های هوایی شکار پرندگان در فریدونکنار گفت: به همان شدتی که از گذشته شروع کردیم همچنان ادامه دارد و تا نتیجه مناسب دریافت نکردیم کوتاه نمی‌آییم.

تقوی‌فرد: کوتاه نمی‌آییم/جمع‌آوری 2 هزار تور شکار غیرقانونی در فریدونکنار

به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد درباره آخرین تصمیم برای جمع‌آوری دام‌های هوایی در فریدونکنار و اقدامات انجام شده، اظهار کرد: در سال جاری بهترین اقدامات برای جلوگیری از شکار پرندگان صحرایی انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: به همان شدتی که از گذشته شروع کردیم همچنان ادامه دارد و تا نتیجه مناسب دریافت نکردیم کوتاه نمی‌آییم.

رئیس کل دادگستری مازندران در پاسخ به این سوال که یک طرح ویژه‌ای برای مقابله با برخی شکارچیان متخلف در دستور کار قرار گرفته بود، الان در چه مرحله ای است، افزود: این طرح انجام شده و حدود ۲ هزار تور غیر قانونی در فریدونکنار جمع‌آوری شده است.

این مسئول اضافه کرد: مردم و برخی شکارچی‌های متخلف بدانند که ادامه این کار به خیر و صلاح نیست.

تقوی‌فرد درباره برخی مخالفت‌های مقامات محلی نسبت به جمع‌آوری دام‌های غیر مجاز گفت: مخالفت مقامات محلی تاثیری در جدیدت اقدامات دادگستری ندارد.

وی درباره اظهارات اخیر نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی، گفت: ما آقای نانواکناری را دوست داریم ولی خلافی صورت بگیرد دوست نداریم.

به گزارش بلاغ؛ ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه به یکی از خبرگزاری‌های استان مازندران درباره شکار پرندگان، اظهار کرد: رئیس سازمان محیط زیست و مدیرکل استان اطلاعات کافی در ارتباط با منطقه فریدونکنار ندارند.

نانواکناری مقامات محلی فریدونکنار را حامی بقای پرندگان عنوان کرد و افزود: تصمیمات محیط زیست باعث نابودی این پرندگان می‌شود.

وی از رئیس سازمان محیط زیست کشور و مدیرکل حفاظت از محیط زیست مازندران تضمین خواست که با اقدامات خودشان بقای پرندگان طی یکسال را فراهم کنند.

انتهای پیام/

 

 منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما