جان‌باختن یک نفر در سیل گلوگاه/ جسد پیرزن مفقود شده پیدا شد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
کد خبر: 149633 تاریخ انتشار:5 نوامبر 2019 تعداد بازدید:67 بازدید

جان‌باختن یک نفر در سیل گلوگاه/ جسد پیرزن مفقود شده پیدا شد

جسد تنها فرد مفقود شده با همکاری و تلاش بی‌وقفه نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر، در حادثه سیل گلوگاه مازندران کشف شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق مازندران، همزمان با شروع بارش باران در ۱۲ آبان ماه شاهد سیل شدید در مناطق مختلف شهری و روستایی گلوگاه بودیم و از همان ساعات اولیه خبر مفقودی بانوی سالمند گلوگاه در فضای حقیقی و مجازی شنیده شد.

فرزند پسر این بانوی مفقود شده از همان ابتدا همگام با نیروهای امداد و نجات در کنار مردم محلی، تلاش برای پیدا کردن مادر خود را در دستور کار قرار داد؛ اما تا امروز هیچ اطلاعی از وی در دست نبود.

فرماندار گلوگاه با اعلام و تایید خبر کشف جسد بانوی مفقود شده در سیل اظهار کرد: تلاش برای جست‌وجوی این بانو از همان دقایق اولیه آغاز شد و بعد از گذشت دو روز از مفقودی این بانو، بالاخره امروز سه‌شنبه ۱۴ آبان ماه جسد بی‌جان این بانو کشف شد.

فریدون کلبادی‌نژاد گفت: بالاخره بعد از گذشت دو روز از مفقودی این بانوی سالمند اهل روستای لمراسک گلوگاه، جسد بی‌جان این بانو در حوالی ریل راه‌آهن لمراسک گلوگاه کشف شد.

در پی بارندگی‌های شدید در ۱۲ آبان ماه امسال، شهرستان گلوگاه در استان مازندران بیشترین خسارت را متحمل شده است و با جاری شدن سیل، ۱۱ روستای گلوگاه در سیل ۱۲ آبان ماه امسال دچار خسارت شد و در این بین یک بانوی میانسال اهل روستای لمراسک گلوگاه فوت شد، جاده‌ها دچار آبگرفتگی و مسدود شد، آب آشامیدنی برخی از روستاها قطع و یا گل‌آلود شد، دو واحد مسکونی به طور کامل تخریب و دست کم ۳۰ واحد مسکونی بیش از ۵۰ درصد خسارت دیدند.

انتهای پیام/۸۶۰۰۲/ج/وبه اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما