آغاز فعالیت های مشترک سپاه کربلا با اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
کد خبر: 4469 تاریخ انتشار:۵ شهریور ۱۳۹۱؛ ساعت ۱۰:۵۰ تعداد بازدید:91 بازدید

آغاز فعالیت های مشترک سپاه کربلا با اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران

براساس تفاهم نامه همکاری مشترک بین سپاه کربلا با اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران ، تمامی بسیجیان این استان به عضویت کتابخانه های عمومی درآمده و مجلات و آثار مکتوب و محصولات فرهنگی بسیج در کتابخانه های این استان مورد استفاده قرار می گیرد .

در مراسم امضاء تفاهم نامه ، سرهنگ پاسدار سید قاسم هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا مازندران همکاری بسیج سازندگی با اداره کل کتابخانه های عمومی استان در خصوص بازسازی ، بهسازی فضای فیزیکی کتابخانه های عمومی بویژه در مناطق محروم را گام بلندی در جهت محرومیت زدایی از حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی توصیف کرد و گفت : سپاه کربلا مازندران با آمادگی کامل در زمینه ارتقاء مطالعه مفید ، توانمندی های خود را در اختیار اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران قرار می دهد .
محمد اسماعیل امامزاده ، مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران ، دفاع آگاهانه و توام با معرفت و بصیرت از انقلاب اسلامی از سوی بسیجیان را عامل اصلی توسعه کتابخوانی در پایگاه های مقاومت ذکر کرد و گفت : حضور روحیه تکلیف گرایی بسیج در رفع خلاء های موجود حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی ، راه حل اساسی در برون رفت از وضعیت کنونی و رسیدن به قله های مورد انتظار است .
وی در ادامه افزود : بر اساس این تفاهم نامه فعالیتهای وسیعی در بخش مسابقات کتابخوانی ، برگزاری کلاس های آموزشی ، دوره های نویسندگی ، نقد و بررسی کتاب ، و تولید محتوا آغاز خواهد شد .
مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران ، سپاه پاسداران را گنجینه بی همتای انقلاب اسلامی در همه عرصه ها ذکر کرد و گفت : محرومیت مفرط و عقب ماندگی های نگران کننده در بخش کتابخوانی و کتابخانه های عمومی با همت والای بسیجیان و بسیج همه امکانات این پاک ترین نهاد مردمی قابل جبران است .

 ارتقاء سرانه مطالعه مفید بسیجیان ، مشارکت بسیجیان در تحقق اهداف سند نضهت مطالعه مفید ، تقویت کتابخانه های عمومی بسیج ، عضویت بسیجیان مازندران در کتابخانه های عمومی ، اجرای برنامه های مشترک فرهنگی ، آموزشی ،علمی ، طراحی سیر مطالعاتی برای بسیجیان با موضوع های متنوع و بصیرت آفرین و بهره برداری از امکانات طرفین در راستای فعالیتهای فرهنگی از اهداف و موضوع های این تفاهم نامه است .تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید