کد خبر : 53430
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 فوریه 2015 - 15:21
-

رییس اداره تبلیغات اسلامی گلوگاه مطرح کرد

مردم، بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی هستند

مردم، بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی هستند
رییس اداره تبلیغات اسلامی گلوگاه گفت: مردم با حضورخودشان در راهپیمایی 22بهمن بار دیگر حماسه عظیم خلق کردند و بزرگترین پشتوانه انقلاب ما، مردمی هستند که به این انقلاب عشق می ورزند و با حضور خود در راهپیمایی های میلیونی لرزه بر اندام دشمنان این انقلاب می اندازند.

حجت الاسلام حسینعلی فعّالی در گفت‌وگو با ما ضمن تبریک حضور حماسی و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: 22بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ملت ایران نقطه عطفی است در تاریخ بشریت که باعث تحولات عظیم در جهان بالاخص در خاورمیانه افتاد.

وی با بیان اینکه مردم با مشتهای گره کرده خودشان چشم طمع دشمنان را کور کردند، اظهار داشت : این انقلاب دستاوردهایی از قبیل آزادی، مردم سالاری دینی، تاسیس نظام ولایی، دستاوردهای علمی و تکنولوژی در زمینه های صنعتی و نظامی و…داشته است. آوردن دین به بطن جامعه بشری، بیداری اسلامی و جهانی، شکستن ابهت قدرتهای پوشالی جهان و افشاء چهره مزدورانه سازمانهای مدعی حقوق بشر، همه وهمه ره آورد این انقلاب عظیم و بی بدیل در تاریخ بشر است و تاکنون علیرغم توطئه های دشمنان ،مردم هوشیار ایران با حضور خود در صحنه های مختلف توطئه ها را ناکام گذاشته و بر اقتدار و ثبات این نظام الهی افزوده است.
رییس اداره تبلیغات اسلامی گلوگاه، با بیان اینکه مردم ما فهیم هستند، ادامه داد: بزرگترین پشتوانه انقلاب ما، مردمی هستند که به این انقلاب عشق می ورزند و با حضور خود در راهپیمایی های میلیونی لرزه بر اندام دشمنان این انقلاب می اندازند این حضور در راهپیمایی ها نگاه دشمنان را نسبت به ایران اسلامی تغییر خواهد داد و آنان را از زیاده خواهی و باج گیری باز خواهد داشت و باز هم خواهند فهمید که دریای خروشان حضور مردم اجازه اجرای هیچ نقشه شومی را به آنها نخواهد داد پس مردم باید بیش از پیش با حضور آگاهانه و میلیونی خود باز هم طعم تلخ ناکامی و سرخوردگی به دشمنان انقلاب بچشانند و خواب راحت را از آنان بگیرد.

 

فعالی اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی در بخش های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برای ایران اسلامی، منطقه و جهان به ارمغان آورد .
وی با اشاره به دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی افزود: ایران کشوری بود وابسته به قدرتهای جهانی که اراده ایران بر آن حاکم بود، مسئولین کشور به دلیل عدم وجود پایگاه مردمی، سعی می کردند برای حفظ خود به قدرتهای جهانی شدیدا وابسته شوند و باورشان این بود تا زمانی که قدرتها آنها را می خواهندهیچ قدرتی توان مقابله با این رژیم نخواهد داشت لذا برای حفظ موقعیت و جایگاه خود، استقلال کشور را به حراج گذاشته بودند و آنها بودند که دیکته می کردند در این کشور چه روندی در پیش گرفته شود و چه کارهایی صورت پذیرد و چه موضع گیری هایی انجام شود و با چه جریانهایی برخود گردد. با رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و حضور آگاهانه مردم سبب شد تا دستاورد بزرگ استقلال این کشور و حاکمیت مردم به سرنوشت خود که با شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی محقق شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی گلوگاه، گشودن راه جدید پیش پای مسلمانان و جهانیان را دومین دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران خواند و افزود: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، هر حرکت سیاسی یا وابسته به شرق بود یا وابسته به غرب بود، یا با شعار لیبرال دموکراسی به میدان می آمدند و یا با شعارهای کمونیستی و … . اما این انقلاب راه جدیدی را پیش پای بشر گشود و آن را اسلام و مردم سالاری دینی بود.

حجت الاسلام فعالی، از شکستن ابهت قدرتهای پوشالی جهانی دستاورد بعنوان سومین انقلاب اسلامی در زمینه سیاسی یاد و تصریح کرد: استکبار از طریق تبلیغات، چنین وانمود کرده بودند که بدون اراده  قدرتها، هیچ ملت و دولتی امکان ادامه حیات ندارد اما با پیروزی انقلاب اسلامی و استقامت و پایداری ملت ایران و شعارهای انقلابی و حضور سازنده در عرصه جهانی، این ادعای قدرتها به پوچی گرائید و ملتها متوجه شدند که می توانند روی پای خود بایستند و علیرغم میل قدرتهای جهانی به حیات خود ادامه  دهند.

این مسئول فرهنگی اظهار داشت : چهارمین دستاورد انقلاب در عرصه سیاسی ، افشاء چهره قدرتهای جهانی ، دولتهای وابسته و سازمانها و نهادهای بین المللی وابسته به آنها بود، بعد از جنگ جهانی دوم برای حفظ و حراست از آزادی ، دموکراسی، حقوق بشر، صلح جهانی و …. یک سری سازمانها و نهادها سازماندهی و تاسیس شده بود که تا قبل از انقلاب چنین وانمود می کردند که اینها سازمانهایی مستقل برای حراست از حقوق ملتها و دولتها شکل گرفته است اما پس از مدتی معلوم گردید که این سازمانها و نهادها، چماقی بر سر ملتها واهرمی برای فشار بر ملتهای دیگرهستند و قدرتهای جهانی کاملا بر این سازمانها و نهادها مسلط بوده و اراده خود را بر آن تحمیل می نمودند و امروز برای این ملتهای جهانی به خوبی روشن شده است که برای رسیدن به حقوق خود نباید به انتظار سازمانها و نهادهای بین المللی بنشینند بلکه باید از توان و ظرفیتهای مردمی و داخلی بهره بگیرند.

فعالی در ادامه، بیداری ملتهای جهان، مخصوصا کشورهای اسلامی را از دیگر دستاوردهای این انقلاب ناب خواند و ابرازداشت: امروزه مسلمانان از داشتن دینی مثل اسلام احساس غرور می کنند . اگر چه تا قبل از انقلاب با نقشه های شوم استعماری، دین اسلام را مایه عقب ماندگی و ایستادگی می دانستند و متاسفانه آنچنان تلقین کرده بودند که مسلمانان هم باورشان شده بود اما امروز دیگر چنین نیست. اسلام به عنوان یک دین مترقی و پیشرو در جهان مطرح است ، اگرچه عده ای مزدور و بعضا نادان از اسلام و برنامه های آن سوءاستفاده کرده و به بدنام کردن آن پرداخته اند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 4
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پهلوان شنبه , 14 فوریه 2015 - 9:01

با سلام و خسته نباشیداز زحمات شما تشکر می کنیم که مطالب را بروز در سایت خود قرار می دهید .

پهلوان شنبه , 14 فوریه 2015 - 9:03

عالی است خداقوت بسیجی

خواجوی پنج‌شنبه , 26 فوریه 2015 - 11:51

با سلام و خسته نباشیداز زحمات مدیریت این سایت تشکر می کنیم که مطالب را بروز در سایت خود قرار می دهد

صیدانلو پنج‌شنبه , 26 فوریه 2015 - 11:52

از زحمات شما ممنون هستم