دوقلوهای مازندرانی به پایتخت نرسیدند
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \

سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: 63846 تاریخ انتشار:7 می 2015 تعداد بازدید:11,999 بازدید
با بی مهری عوامل پایتخت 4

دوقلوهای مازندرانی به پایتخت نرسیدند

آیلا و آیسا مجریان اهل گلوگاه مازندران دوقلوهایی که در حال ایفای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت 4 بودند، با بی مهری عوامل این سریال از ادامه فعالیت بازماندند.

به گزارش عنقانیوز، آیلا و آیسا مجریان بازیگر نقش سارا و نیکا سریال پایتخت ۴ که در چند روزی مقابل دوربین در حال ایفای نقش بودند به طور ناگهانی و از طریق سایر سایت ها در فضای مجازی متوجه شدند که سارا و نیکا فرقانی، دوقلوهای نقی معمولی در سریال پایتخت ۳ که در کشور سوئد زندگی می‌کنند به ایران بازگشته‌اند و در نقش سارا و نیکا سریال پایتخت ۴ مقابل دوربین رفته‌اند.

anghanews1

کامران مجریان پدر آیلا و آیسا در گفت‌وگو با خبرنگار عنقانیوز گفت: با مشاهده مطلبی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از عوامل سریال پایتخت، متوجه فراخوانی برای نقش سارا و نیکا در سریال پایتخت ۴ شدیم به همین منظور تصویر آیلا و آیسا را توسط ایمیل ارسال کرده و بعد از چند روز با ما تماس گرفتند تا برای گرفتن تست بازیگری از آیلا و آیسا به سالن اداره فرهنگ و ارشاد ساری برویم که آقای صالح غربی جوان، دستیار اول کارگردان و آقای عمار خطی دستیار دوم کارگردان نیز در آنجا حضور داشتند.

 anghanews2

اواخر فروردین پس از اینکه آقای مقدم با آیلا و آیسا در شیرگاه ملاقات کرد به ما اطلاع دادند که ۱ اردیبهشت در شیرگاه حضور داشته باشیم و یک منزل برای اقامت خانواده ما در شیرگاه در اختیار ما گذاشتند و حدود ۱۰ روز آیلا و آیسا مقابل دوربین مشغول بایفای نقش ساراو نیکا بودند که عوامل این سریال گفتند برای استراحت به شهر خود برگردید.

anghanews3

پس از بازگشت و گذشت چند روز از سایت ها در فضای مجازی مطلع شدیم که سارا و نیکا فرقانی ار سوئد برگشته و مقابل دوربین رفته اند. با عوامل این سریال تماس گرفتیم اما متاسفانه جواب تلفن را ندادند تا اینکه پس از مدتی یکی از عوامل گوشی برداشت و از بازگشت ساراو نیکا خبر داد.

مادر آیلا و آیسا در این رابطه به خبرنگار عنقانیوز می‌گوید: رفتار عوامل این سریال با خانواده ما درست نبود و فرزندانم بسیار ناراحت شدند، بهانه می‌گیرند و چند روز به مدرسه نرفتند زیرا در بین همکلاسی ها خجالت می‌کشند که بگویند بدون اطلاع آنها از ادامه فعالیت در سریال پایتخت۴ بازمانده اند.

anghanews4به اشتراک بگذارید :

9 نظر

 1. مهدی گفت:

  واقعا جای تاسفه برای مجموعه پایتخت که همچین کاری کردند، البته این نشون دهنده غیر حرفه ای بودن گروه پایتخته

 2. باعث تاسف برای جامعه هنرمندانه که با دروغ و نیرنگ با بچه ها بر خورد کردند و احساسات ایلا و ایسای عزیزم رو به بازی گرفتند خوشبختانه با افشاا این موضوع ماهیت گروه پایتخت و عواملش خصوصا اقای تنابنده ,الهام غفوری و نجف زاده برای مردم اشکار شد و ماهیتشون رو ما و مردم شناختیم من متاسفم که این گروه با نام حرفه ای بودن با احساسات ما بازی کردن ولی این نشانه غیر حرفه ای بودنه

 3. پیمان سپهری گفت:

  سریال پایتخت چیزی جز به سخره گرفتن فرهنگ و رسوم مازندران نداشته و ندارد حال هم این حرکت زشت که با احساسات دو دختر معصوم بازی کرده به نظر بنده ما مازندرانی ها باید این سریال رو تحریم کنیم

 4. فاطمه گفت:

  خیلی حرکت زشتی انجام دادن واقعا براشون متاسفم

 5. فرشید گفت:

  متاسفم برای پایتخت . جانه خودم پایتخت دیه نگاه نمی کنم .

  دیگه بدرد نمیخوره بدونه دخترای گلوگاهیی

  والله

 6. صادق گفت:

  آقایان تنابند و مقدم تاسف از اینکه اسم هنرمند رو خودتون گذاشتید-تنها هنر شما بازی بااحساسات دیگران است

 7. کامران گفت:

  با سلام و احترام. از تمام عزیزانی که حرکت غیر اخلاقی عوامل پایتخت را محکوم کردند و موجب دلگرمی ایلا ایسا ی عزیز شدند تشکر میکنم . و همچنین از فرماندار محترم شهرستان گلوگاه جناب مهندس طوسی که شخصا پیگیر این موضوع بودند تشکر میکنم.

  ارادتمند شما پدر ایلا ایسا

 8. سميرا گفت:

  خیلی ناراحت شدم واقعا- آخه مسئله اینه که این سارا و نیکا اصلا بازیگری بلد نیستن عین ماست میمونن کاش با دختراتون اینجوری نمیکردن

 9. محمد گفت:

  خیلی حرکت زشتی انجام دادن واقعا براشون متاسفم

نظرتان را بنویسید

 

 

 

 
گلوگاه ما