ساخت ۲۰۰ خانه برای محرومان از سوی جهادگران مازندرانی
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 133662 تاریخ انتشار:۱۳ فروردین ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۱:۲۵ تعداد بازدید:2 بازدید

ساخت ۲۰۰ خانه برای محرومان از سوی جهادگران مازندرانی

فرمانده سپاه کربلا مازندران از ساخت 200 خانه برای محرومان توسط جهادگران مازندرانی خبرداد.

به گزارش گلوگاه ما، محمدحسین بابایی در جمع خبرنگاران، مهم‌ترین هدف اردوی جهادی را پرورش روحیه جهادی و آمادگی جوانان در مقابل دشمن دانست و اظهار کرد: اینکه دانشجوی جوان بدون درنظر گرفتن موقعیت جغرافیایی، رنگ و نژاد و زبان، از شهر و دیار خود مهاجرت می کند و با روحیه خودباوری و ایثار در برابر فشار های اقتصادی و محرومیت های ایجاد شده از سوی دشمن با حضور در مناطق محروم مشغول به فعالیت می شود بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه حمایت و پشتیبانی از اردوی جهادی بسیار مهم و ارزشمند است، تصریح کرد: دانشجویان جهادی در تلاش هستند که با تامین اعتبار به کارهای عمرانی مناطق محروم بپردازند و در سال ۹۵ با تلاش دانشجویان جهادی مازندران نزدیک به ۲۰۰ خانه برای محرومان ساخته و تحویل نیازمندان شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با تاکید بر ترویج اردوهای جهادی خاطرنشان کرد: در سال ۹۵، هزار اردوی جهادی در استان مازندران پیش بینی که ۶۰۰ اردو محقق شد.

بابایی با بیان اینکه در سال ۹۶ هم هزار اردوی جهادی در نظر گرفته شد و به دنبال تحقق این اردوها هستیم، افزود: با تشکیل قرارگاه جهادی که در سراسر کشور ایجاد شده است، مناطق محروم شناسایی و پیش بینی می شود تعداد اردوهای جهادی داخل و خارج از استان چندین برابر شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اردوهای جهادی خارج از مازندران نیز اشاره کرد و گفت: یکی از فعالیت‌های مناسبی که از سوی جهادگران مازندرانی انجام شد حضور اردوهای جهادی در استان های لرستان، خوزستان، شادگان و مناطق محروم عرب نشین بود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران افزود: امسال هم در مناطق محروم اندیکا مسجد سلیمان و گروهی دیگر در بندر خمیر هرمزگان، جهادگران مازندران حضور داشتند و همچنین گروه جهادی علمدار نیز به همراه یک گروه جهادی از تهران در ایام اربعین برای نخستین بار به یکی از روستا های محروم کربلای معلی برای عمران و آبادانی اعزام شدند.

بابایی با تاکید بر اینکه باید اردوهای جهادی را جدی گرفت و از آن حمایت کرد، اظهار کرد: این ظرفیت، استعداد و آمادگی در جوان ها، وجود دارد که در سال ۹۶ علاوه بر گروه‌های جهادی دانشجویی پایگاه های مساجد و محلات هم وارد اردوهای جهادی شوند.

وی در پایان تصریح کرد: در سال ۹۵ بعضی از گروه‌های دانش آموزی هم در اردوهای جهادی شرکت کردند که تجربه بسیار مناسبی بود و امیدواریم در سال ۹۶ این مشارکت بیشتر شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید