نساجی مازندران تمریناتش را در قائم‌شهر ادامه می‌دهد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 135448 تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۶؛ ساعت ۵:۳۴ تعداد بازدید:4 بازدید

نساجی مازندران تمریناتش را در قائم‌شهر ادامه می‌دهد

همان‌طور که پیش از این بارها توسط مالکان و مدیرعامل باشگاه بیان قول داده شده بود، بازیکنان و کادر فنی نساجی از روز سه شنبه هفته آینده به قائم‌شهر می‌آیند تا تمرینات خود را در ورزشگاه وطنی ادامه دهند.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از فارس از شهرستان قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجی مازندران که برای کسب آمادگی بیشتر برای شروع فصل جدید لیگ برتر به اردبیل سفر کرده و در سرعین اردو زده بود به تهران بازگشت تا از چهارشنبه تمریناتش را در آنجا پیگیری کند.

طبق اعلام مدیران باشگاه نساجی مازندران، تمرینات این تیم پس از چهار روز تعطیلی در تهران آغاز و تا سه‌شنبه هفته بعد در زمین شماره دو آزادی پیگیری می‌شود و سپس همان‌طور که پیش از این بارها توسط مالکان و مدیرعامل باشگاه بیان قول داده شده بود، بازیکنان و کادرفنی نساجی از روز سه‌شنبه هفته آینده به قائم‌شهر می‌آیند تا تمرینات خود را در ورزشگاه وطنی ادامه دهند.

در همین راستا، شب گذشته علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با رضا درویشی، رئیس هیأت فوتبال شهرستان قائم‌شهر تماس گرفت و برنامه‌های آینده باشگاه نساجی برای حضور در قائم‌شهر را برای وی توضیح داده است.

به گزارش فارس، با هماهنگی‌های انجام شده قرار است بازیکنان تیم فوتبال نساجی، یک بازی تدارکاتی در شهیدوطنی و با حضور تماشاگران مشتاق قائم‌شهری برگزار کند.

انتهای پیام/۸۶۰۴۵/جبه اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید