توزیع بروشورهای ترویجی و پلاستیک زباله بمناسبت عید سعید فطر در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 135240 تاریخ انتشار:۵ تیر ۱۳۹۶؛ ساعت ۹:۳۳ تعداد بازدید:45 بازدید
به همت اداره منابع طبیعی گلوگاه :

توزیع بروشورهای ترویجی و پلاستیک زباله بمناسبت عید سعید فطر در گلوگاه

معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه از توزیع بروشورهای ترویجی, پلاستیک زباله برای گردشگران و مسافران عزیز در ایام تعطیلات به ویژه عید سعید فطر توسط اداره منابع طبیعی گلوگاه خبر داد.

به گزارش گلوگاه ما، کمیل قلی نژاد معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه از آمادگی این اداره در تمامی ساعات شبانه روز در مقابله با عوامل تخریب منابع طبیعی (جنگل و مرتع) خبر داد.

وی با تبریک عید سعید فطر از همشهریان,مسافران و گردشگران خواست زباله های خود را در طبیعت رها نکنند چرا که زباله‌های رها شده در طبیعت  عطر بهار را در خود گم می‌کند و چهره طبیعت را به غمگینی می‌کشاند.

معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گلوگاه تاکید کرد :با توجه به افزایش دما و گرما تا حد امکان از روشن کردن آتش در طبیعت پرهیز نمایند و در صورت نیاز مبرم سعی شود این عمل در محل مناسب و عاری از خاشاک و به دور از تنه درختان و با رعایت نکات ایمنی صورت پذیرد.

قلی نژاد به گردشگران توصیه کرد: به محض رفع نیاز از آتش با ریختن آب یا خاک آن را کاملا خاموش کرده و پس از اطمینان از اطفائ کامل حریق محوطه را ترک نمایند.

ایشان در پایان از  مسافران، گردشگران و شهروندان خواست تا در صورت مشاهده حریق با شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ و یا ۰۱۱۳۴۶۶۶۳۳۵ یگان حفاظت اداره منابع طبیعی اطلاع دهند.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید