راه اندازی خانه هلال و مدیریت بحران شهری و روستایی در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 135355 تاریخ انتشار:۱۴ تیر ۱۳۹۶؛ ساعت ۴:۱۵ تعداد بازدید:41 بازدید
سرپرست جمعيت هلال احمر گلوگاه خبر داد:

راه اندازی خانه هلال و مدیریت بحران شهری و روستایی در گلوگاه

سرپرست جمعيت هلال احمر شهرستان گلوگاه از راه اندازي خانه هلال و مديريت بحران شهري و روستايي با همكاري شهرداري و دهياري ها در آينده ي نزديك خبر داد.

به گزارش گلوگاه ما،رمضانعلی اسدی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان گلوگاه طی گفتگویی با ما ضمن گرامی داشت ١۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها و تبریک به تمامی زحمت کشان عرصه جهاد و سازندگی، اظهار کرد: هدف از ایجاد و تشکیل خانه های هلال، ترویج فرهنگ صلح و نوع دوستی از طریق اهداف و برنامه های فرهنگی و آموزشی هلال احمر و ارتقای سطح آگاهی عمومی پیرامون ارزشهای انسان دوستانه خواهد بود.

 

وی در این ارتباط افزود: عمده برنامه ی این خانه ها جذب، سازماندهی و آموزش یکایک افراد ساکن در شهرها و روستاها به منظور آمادگی بیشتر جهت ارائه خدمات امدادی در هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی می باشد.

 

اسدی بیان کرد: خانه های هلال، مراکزی با ساختار داوطلبی و بدون نیروی انسانی رسمی یا قراردادی در سطح محلات، شهرها و روستاها هستند که توسط اعضاء، داوطلبین، خیرین و واقفین همان مکان اداره می گردد.

 

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان خاطرنشان کرد: براساس تصمیم استانداری مازندران ، شهرداران و دهیاران محترم در هر حوزه بعنوان مدیر بحران شهری و روستایی شناخته خواهند شد که امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری و تعامل هرچه بیشتر دستگاه های اجرایی شهرستان این امر مهم در اسرع وقت انجام پذیرد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید