مشکلات شهرک صنعتی گلوگاه بررسی شد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 135433 تاریخ انتشار:۲۴ تیر ۱۳۹۶؛ ساعت ۵:۱۸ تعداد بازدید:80 بازدید
با حضورمديرعامل شهرک‌های صنعتي مازندران:

مشکلات شهرک صنعتی گلوگاه بررسی شد

با حضورمديرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران مشکلات شهرک صنعتی شهرستان گلوگاه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش گلوگاه ما، ظهر امروز جلسه ای در خصوص مشکلات شهرک صنعتی گلوگاه با حضور سید مصطفی موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران و جمعی از مدیران شهرستانی در فرمانداری گلوگاه برگزارشد.

 

در ابتدا جلسه محمدرضا تباکی فرماندار گلوگاه اظهار کرد: شهرک صنعتی گلوگاه که شامل  ۳۲ هکتار می باشد بخش اعظم آن واگذار شده و بعضی از واحد ها مشغول به تولید هستند ولی بعضی از زمین ها با توجه به اینکه واگذار هم شده هیچ اقدامی در آن صورت نگرفته است.

 

وی افزود:مشکلاتی در همین زمینه وجود دارد که میتوان با هماهنگی و تلاش با دیگر دستگاه ها این مشکلات را مرتفع نمود.

 

فرماندار گلوگاه با اشاره به کشاورز بودن شهروندان منطقه گفت: بیشترین قشر از مردم شهرستان کشاورز هستند و تنها امید ما به این شهرک صنعتی می باشد که باید برای راه اندازی  بیشتر واحدها و رفع مشکلات آن اقدام کرد.

 

تباکی یادآور شد: عدم وجود تصفیه خانه ،نبود مخابرات و نبود روشنایی ومعابر مناسب در منطقه از جمله مشکلاتی است که می توان به آن اشاره کرد.

 

سید مصطفی موسوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در ادامه جلسه اظهار کرد: شهرستان گلوگاه از نظر موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن بین خط راه آهن و جاده سراسری دارای پتانسیل بسیار خوب می باشد که ما خیلی دیر به آن پرداختیم.

 

وی افزود: سند تمام واحدهای این شهرک آماده است و کافی است مالکان واحدها جهت گرفتن آن به ما مراجعه نمایند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به معضلات خطوط تلفن در شهرک اشاره کرد و گفت: با پیگیری هایی که با شرکت مخابرات انجام شد قرار شد موانعی که در جهت رساندن خط تلفن به درب واحدها وجود دارد برداشته شود که بزودی شاهد آن خواهیم بود.

 

موسوی خاطر نشان کرد: جهت راه اندازی تصفیه خانه دارای شرایطی است که باید آن شهرک خصوصیات لازم را دارا باشد و ما به محض تحقق خصوصیات آن را عملیاتی می کنیم.

 

وی بیان کرد: با توجه به نزدیک بودن این شهرک صنعتی به خطوط راه آهن مطالعات لازم جهت ایجاد و راه اندازی ایستگاه  بار انداز  صورت می گیرد و اقدامات لازم را انجام می دهیم  تا بتوانیم از این ظرفیت خوبی که پیش آمده توان استفاده را ببریم.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در پایان گفت: ما باید تمام تلاش خود را جهت ورود سرمایه گذاران بزرگ بکار بگیریم که این نه تنها برای منطقه بلکه برای استان هم دارای مزیت های فراوان می باشد.

 

 به اشتراک بگذارید :

نظرتان را بنویسید