پذیرش بیش از۱۲۲ خانوار در سومین هفته از آغاز فصل تابستان
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 135413 تاریخ انتشار:۲۲ تیر ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۰:۵۳ تعداد بازدید:38 بازدید
مدیر آموزش و پرورش گلوگاه خبر داد:

پذیرش بیش از۱۲۲ خانوار در سومین هفته از آغاز فصل تابستان

ستاد اسکان آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه با 4آموزشگاه 29 اتاق در گروه الف ویک مرکز آموزشی رفاهی که شامل 11 اتاق بصورت سوئیت و 5 اتاق ویژه آماده میزبانی فرهنگیان و غیر فرهنگیان می باشد.

به گزارش گلوگاه ما، از ابتدای تیر ماه ۹۶ با آغاز موج اول سفرهای تابستانه ۱۲۲ خانوار به تعداد ۴۷۴نفر در شهرستان گلوگاه اسکان یافتند که اکثر آنها فرهنگی بوده اند.

 

مدیر آموزش و پرورش ضمن تبریک و خوش آمدگویی به تمامی مسافران فرهنگی وغیرفرهنگی عزیز، و بررسی میدانی از مسافرین محترم عملکرد ستاد اسکان تابستان ۹۶ را مطلوب دانست.

 

فریدون کلبادی نژاد در ادامه بیان داشت:پذیرش اسکان در سال های اخیر، با انتخاب مدارس نوساخت با امکانات در خور شان فرهنگیان و فراهم نمودن خدمات مناسب توانسته رضایت بیشتر مسافران را جلب نماید به طوری که طی بازدیدها و مصاحبه های انجام شده، خانواده ها اذعان داشتند: حضور ما در اسکان شهرستان گلوگاه با امکانات خوب و برخورد مناسب، باعث سربلندی ما در مقابل خانواده هایمان شد.

 

کلبادی نژاد: از نمودار صعودی پذیرش ورود مسافران نسبت به سال های قبل خبر داد و گفت: پیشینه تاریخی ودیدنی های جذاب و قرار گرفتن در مسیر زائرین علی بن موسی الرضا یکی از دلایل مهمی در افزایش ورود مسافرین در شرقی ترین قسمت استان مازندران بوده است.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید