شورای نگهبان حافظ و نگهبان انقلاب است/ وحدت و مقاومت رمز پیروزی موصل
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
کد خبر: 135431 تاریخ انتشار:۲۳ تیر ۱۳۹۶؛ ساعت ۴:۴۶ تعداد بازدید:36 بازدید
امام جمعه گلوگاه:

شورای نگهبان حافظ و نگهبان انقلاب است/ وحدت و مقاومت رمز پیروزی موصل

امام جمعه گلوگاه گفت: شورای نگهبان حافظ و نگهبان جمهوریت نظام و انقلاب است.

به گزارش گلوگاه ما، حجت الاسلام سید ابراهیم میر احمدی در خطبه نماز جمعه این هفته اظهار کرد: شورای نگهبان در سال ۱۳۵۹ توسط معمار کبیر انقلاب و فیلسوف جهان حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شد.

 

وی افزود: شورای نگهبان حافظ ونگهبان انقلاب اسلامی ،قانون اساسی و جمهوریت نظام است و هرگز جناحی فکر نمی کند چراکه در طول انتخابات مشاهده شد از همه طیف های جناحی کشور در انتخابات بودند و او به دنبال این است که انتخابات بطور واقعی در کشور برگزار شود.

 

امام جمعه گلوگاه گفت: قبل از تشکیل شورای نگهبان  ۴ انتخابات بدون حضور این شورا برگزار شد که هر کدام در جای خود دچار مشکل وایراداتی بود که میتوان نقش مهم و حضور این دستگاه را در سلامت انتخابات احساس کرد.

 

میراحمدی ضمن تبریک آزادی موصل بیان کرد: داعش در معنای واقعی کلمه به عنوان سفیران اسرائیل و آمریکا در منطقه حضور دارند.

وی از زحمات سردار سلیمانی تقدیر کرد گفت: ایشان در آزادی موصل زحمات و تلاش های زیادی نمودند که جا دارد از اینجا هم به ایشان و هم به همه مردم کشورمان تبریک بگوییم.

 

امام جمعه گلوگاه مطرح کرد :مهم ترین درسی که میتوان از این فتح بزرگ بگیریم این است که وحدت خود را حفظ کنیم،هرجا که این نکته کلیدی را رعایت کردیم می توان گفت که به پیروزی بزرگ دست یافتیم.

 

میراحمدی خاطر نشان کرد: اگر فتوای به جا و به موقع آیت الله سیستانی نبود قطعا این پیروزی نصیب نمی شد.

 

وی ادامه داد: امروز هم اگر رهبر معظم انقلاب فتوا و یا دستور دهد جوانان میهن ما سر از پا نشناخته و به سمت دشمنان حمله خواهند کرد.

 

امام جمعه در پایان اشاره کرد: امروزه جنگ با آمریکا فقط با مقاومت جواب می دهد و نه با سازش،هیچ کشوری با سازش با آمریکا سودی نبرد که هیچ بلکه رو به نابودی و استهلاک رفت.

 

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید