جدیدترین شگرد حمید معصومی‌نژاد در تدوین گزارش‌های خبری در رم + فیلم
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
کد خبر: 138695 تاریخ انتشار:۲۰ مهر ۱۳۹۶؛ ساعت ۱:۴۲ تعداد بازدید:13 بازدید

جدیدترین شگرد حمید معصومی‌نژاد در تدوین گزارش‌های خبری در رم + فیلم

خبرنگار صدا و سیما در رم برای تهیه هر چه سریع‌تر گزارش‌های خبری از شگرد جالبی استفاده می‌کند.

جدیدترین شگرد حمید معصومی‌نژاد در تدوین گزارش‌های خبری در رم + فیلمبه گزارش گلوگاه ما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمید معصومی‌نژادخبرنگار صدا و سیما در رم پایتخت ایتالیا یکی از حرفه‌ای‌ترین خبرنگاران کوله پشتی است.

معصومی‌نژاد که همیشه تنها کار می‌کند مجبور است صفر تا صد یک گزارش یعنی از سوژه یابی، خبرنگاری، تصویر برداری و تدوین را بر عهده بگیرد تا بتواند یک گزارش را برای پخش آماده کند.

سفر چند روز پیش علی اکبر صالحیرئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان به ایتالیا که با برنامه‌های فشرده‌ای مثل  شرکت در همایش خلع سلاح در رم، دیدار با وزیر علوم و تحقیقات ایتالیا، بازدید از یک بیمارستان هسته‌ای و بزرگترین مرکز تحقیقات هسته‌ای تدارک دیده شده بود کار تهیه گزارش برای خبرنگار رسانه ملی در رم را دو چندان کرد چرا که معصومی‌نژاد برای سریع‌تر آماده کردن گزارش برنامه‌های رئیس سازمان انرژی اتمی مجبور شد تا تدوین گزارش خود را در یک خودروی در حال حرکت انجام دهد.

البته برخی با دیدن این فیلم فکر می‌کنند خبرنگار صدا و سیما در رم دارای خودروی شخصی و راننده است اما جالب است بدانید خودرویی که در آن معصومی‌نژاد در حال تدوین گزارش با لپ تاپ شخصی خود است یکی از خودروهای مربوط به اسکورت علی اکبر صالحی است.

 

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید