در مازندران ۱۳هزار فارق التحصیل بخش کشاورزی وجود دارد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
کد خبر: 138669 تاریخ انتشار:۱۸ مهر ۱۳۹۶؛ ساعت ۶:۳۷ تعداد بازدید:9 بازدید
معاون توسعه مديريت و منابع انساني سازمان جهاد کشاورزي مازندران مطرح کرد؛

در مازندران ۱۳هزار فارق التحصیل بخش کشاورزی وجود دارد

در استان مازندران ۱۳هزار فارق التحصیل بخش کشاورزی وجود دارد و پتانسیل‌های مشاغل عرصه کشاورزی در استان بسیار بالا می‌باشد.

به گزارش گلوگاه ما، محمد حسین فلاح معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران در مراسم تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گفت : از اینکه حفظ عرصه‌های کشاورزی و ترویج کشاورزی از وظایف ذاتی جهاد کشاورزی است تا بتوانیم تولید اقتصادی داشته باشیم و زمانی‌ که کشاورزی اقتصادی باشد کشاورزان انگیزه و رغبت بیشتری به تولید پیدا می‌‌کنند.

 

وی اضافه کرد: همکاران مراکز جهاد کشاورزی باید به‌گونه‌ای با کشاورزان ارتباط برقرار کنند تا اعتماد آنان را جلب کنند و کشاورزان احساس کنند منافع آنان در امر کشاورزی و تولید است.

 

فلاح تاکید کرد: در بخش مکانیزاسیون هیچگونه محدودیت اعتباری وجود ندارد و همچنین در حوزه بهین یآب هم مشکل اعتباری وجود نداشته و فقط باید ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در کار و کشاورزان با گرفتن تسهیلات به تولید می‌رسند و طبعاتی که در این وجود دارد ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه کم می‌شود .

 

وی یاد آور شد: در استان مازندران ۱۳هزار فارق التحصیل بخش کشاورزی وجود دارد و پتانسیل‌های مشاغل  عرصه کشاورزی در استان بسیار بالا می‌باشد.

وی در پایان گفت : گلوگاه از هرگونه اعتبار مالی در بخش‌های تجهیز، لاینینگ و آب بندان‌ها مانند قبل حمایت می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید