پس پرده جداسازی اقلیم کردستان تفکرات صهیونیستی است
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
کد خبر: 138512 تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۱۶ تعداد بازدید:19 بازدید
امام جمعه گلوگاه گفت:

پس پرده جداسازی اقلیم کردستان تفکرات صهیونیستی است

امام جمعه گلوگاه گفت: در پس پرده جریان جداسازی اقلیم کردستان تفکرات اسرائیلی، صهیونیستی وجود دارد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، حجت الاسلام سیدابراهیم میراحمدی امام جمعه گلوگاه در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد:

این هفته را به مجاهدان عرصه امنیت تبریک می‌گوییم، سطح بالای امنیت امروز کشور مدیون چشم‌های بیدار نیروی انتظامی است.

وی در مورد مشکل نیروهای آتش نشانی که به صورت شرکتی کار می‌کنند، گفت: آتش نشانی جزو مشاغل سخت، زیان آور و پرثوابی است، آتش‌نشانان برای نجات جان دیگران از جان خود مایه می‌گذارند که همواره رشادت‌های زیادی از خود بر جای گذاشته‌اند، امیدواریم با مصوبات مجلس درباره استخدام رسمی آتش نشان‌ها که این امر بسیار مبهم است و امیدواریم با تصمیمات درست مجلس شورای اسلامی مشکل آتش‌نشانان حل شود.

میراحمدی گفت: دونالد ترامپ با هدف پر کردن خزانه آمریکا وارد فاز اجرایی «دوشیدن کشورهای عربی» شده و در همین راستا با سعودی‌ها یک قرارداد به ارزش ۵۰۰ میلیارد دلار امضا کرد.

وی در ادامه با اشاره به مسأله جداسازی اقلیم کردستان عراق، گفت: جریان جداسازی کردستان عراق از این کشور بسیار اشتباه و در پس پرده آن تفکرات اسرائیلی و صهیونیستی وجود دارد و اگر این مسأله به نتیجه برسد منطقه تبدیل به اسرائیل دوم خواهد شد.

وی عنوان کرد: پشت جریانات خود مختاری و استقلال‌طلبی در کردستان آمریکا است که فتنه‌گران درصدد آشوب هستند و بارزانی شرط ورود به جنگی به نفع آمریکا و اسرائیل علیه ایران است.

امام جمعه گلوگاه خاطرنشان کرد: مسعود بارزانی با فریب و جلب اعتماد مردم امیدوار است با جدایی از عراق یک قهرمان ملی کٌردها لقب گیرد که رهبری کردها را بر عهده دارد.

وی در خصوص صحبت‌های اخیر مقام معظم رهبری، درباره مسئله کردستان عراق اظهار داشت: در دیدار اخیر آقای العبادی با مقام معظم رهبری، مقام رهبری دقیقا اعلام کردند، ما با هرگونه تجزیه و برگزاری رفراندوم برای تجزیه مخالفیم و کاملا روشن بیان کردند، برگزاری چنین امری مورد قبول نیست و باطل می‌باشد.

وی افزود: کرکوک جایی است که بارزانی امیدوار است بتواند نفت آن و به طور کلی نفت اقلیم کردستان را به اسرائیل صادر کند و در کرکوک قدرت‌های منطقه‌ای و بین المللی در تناقض و درگیری با یکدیگر قرار دارند.

وی در پایان گفت : ما هم می‌گویم آقای بارزانی ملت ما شما را قبول نداشته و شما باید این رفراندوم را باطل اعلام کنید و کردستان را به حالت قبل برگردانید و در صورت عدم اعلام کردن آن، مطمئن باشید پاسخ سختی از جانب جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهید شد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید