اقتصاد مقاومتی در جامعه جدی گرفته نمی‌شود/ انقلابی ماندن؛ مهمتر از انقلاب کردن
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 142810 تاریخ انتشار:۹ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۱:۵۱ تعداد بازدید:24 بازدید
مسئول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه:

اقتصاد مقاومتی در جامعه جدی گرفته نمی‌شود/ انقلابی ماندن؛ مهمتر از انقلاب کردن

مسئول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران گفت: رهبر انقلاب چند سال است که شعار سال را با عنوان اقتصاد مقاومتی انتخاب می‌کند ولی بازهم شاهد این هستیم که به طور جدی‌ در جامعه پیاده نمی‌شود و موجب مشکلاتی هم شده است.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از  خبرگزاری بین‌المللی قران(ایکنا)، سردار صادقی شنبه شب در مراسم بزرگداشت ۹ دی در مسجد جامع گلوگاه، اظهار کرد: ۹ دی راه حق و باطل را برای ما روشن کرد و پشت پرده فتنه را برای همه آشکار ساخت.

 

وی افزود: ما در هرجایی که شعار ما می‌توانیم را باورکردیم و به فرمان امام (ره) و رهبری گوش سپردیم به موفقیت دست یافتیم و در هر جایی که نگاه مان به دست دشمن بود عقب ماندیم.

مسئول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران تصریح کرد: دشمنان از روز اول  پیروزی جمهوری اسلامی در حال هزینه کردن هستند  ولی اینها برایشان مانند هشت سال جنگ تحمیلی جز حسرت فایده دیگری نداشت.

سردار صادقی با اشاره به اینکه در مسیر حفظ انقلاب و اسلام باید سختی کشید، عنوان کرد: اسلام به ما نیاز ندارد بلکه ما هستیم که به آن نیاز داریم  چراکه زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) می‌باشیم.

وی با تاکید بر اینکه دشمن همچنان بیدار است و در حال برنامه‌ریزی وشناسایی است، اذعان کرد: دشمن با آسیب‌شناسی‌هایی که کرده فهمیده که تنها کاری که برای این شکست این انقلاب می‌تواند انجام دهد ضربه زدن از داخل کشور است و دقیقا از افرادی که در رأس نظام و انقلاب قراردارند استفاده می‌کند.

مسئول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران مطرح کرد: نظام جمهوری اسلامی علی‌رغم بعضی از ریزش‌ها هیچ وقت ماهیت و اصل خود را از دست نداده است واین نکته را هم باید همه ما بدانیم که انقلاب کردن مهم نیست، بلکه انقلابی ماندن اهمیت دارد.

وی افزود: باید کشور از نظر اقتصاد و رفاه اجتماعی و … رو به رشد باشد و کشوری که زمینه‌ساز ظهور است باید برای سایر کشورهای جهان الگو باشد.

صادقی عنوان کرد: رهبر انقلاب چند سال است که شعار سال را با عنوان اقتصاد مقاومتی انتخاب می‌کند ولی بازهم شاهد این هستیم که به طور جدی‌ در جامعه پیاده نمی‌شود و موجب مشکلاتی هم شده است.

مسئول بازرسی سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه ۹ دی تمامی افراد و اقشار جامعه در کنار هم در صف قرار گرفتند، اظهار کرد: نباید به سواد، جایگاه، مسئولیت و …. فرد نگاه کرد، بلکه ملاک حال فعلی افراد است.

صادقی ادامه داد: :یکی از دستاوردهای نهم دی ماه این بود که ما شگردهای دشمنان را بدست بیاوریم و بفهمیم که چگونه از افراد داخلی آشوب استفاده می‌کنند و همچنین ما هنوز قدر رهبرمان را نمی‌دانیم و کسانی داشتن نعمت به این بزررگی را درک می کنند که در بیرون قرار دارند.

وی در پایان با توجه به مشکلات پیش رو در جامعه، عنوان کرد:  کشور ما سرشار از منابع است و فقط فردی کارآمد می خواهد که بتواند از این همه منابع و امکانات به نحو احسنت استفاده کند.

 

خبرنگار ؛محمد خواجویبه اشتراک بگذارید :

نظرتان را بنویسید