تداوم مشکلات کشاورزان استیضاح وزیر جهادکشاورزی را به دنبال دارد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 143120 تاریخ انتشار:۱۶ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۶:۵۹ تعداد بازدید:4 بازدید

تداوم مشکلات کشاورزان استیضاح وزیر جهادکشاورزی را به دنبال دارد

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: به وزیر جهاد کشاورزی تذکر دادم اگر وضعیت کشاورزی مازندران را بررسی نکند به استیضاح ختم می‌شود.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، علی‌محمد شاعری طی گفت‌وگویی با بیان اینکه ایران به دلیل اینکه پرچم اسلام را در دنیا بر افراشته است مورد هجمه آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار گرفته است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی حامی تمام مظلومان در دنیا است و در برابر ظلم و استبداد مقابله می‌کند.

وی افزود: دشمنان در ایام ۹ دی ماه خواستند دوباره به همان ناآرامی‌ها دامن بزنند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بخاطر عملکرد ضعیف برخی مدیران ناکارآمد شاهد اعتراضات مردمی در کشور بودیم.

این مسؤول ادامه داد: ناکارآمدی یک وزارتخانه باعث شد قیمت تخم مرغ به مدت یک هفته دو برابر شود و افزایش تولید مرکبات و عدم صادرات این محصول سبب نارضایتی عمومی شده است.

شاعری خاطرنشان کرد: به وزیر جهاد کشاورزی تذکر دادم اگر وضعیت کشاورزی مازندران را بررسی نکند به استیضاح ختم می‌شود و بر این استیضاح پایبند هستیم و اگر مشکلات کشاورزی مردم حل نشود استیضاح با جدیت پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: مردم نگران نباشند مجلس با هر گونه افزایش قیمت که منجر به فشار مردم شود مخالف جدی است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به استاندار مازندران اعلام شد باید به وضعیت اقتصادی استان به ویژه در حوزه کشاورزی، صنعت، آب شرب و پسماند رسیدگی فوری شود و مدیران ناکارآمد جای‌شان را به مدیران قوی و کارامد بدهند.

این مسؤول اظهار کرد: بر عزل مدیران ناکارآمد تاکید داریم و این مطالبات به حق مردم را پیگیری می‌کنیم.

شاعری در پایان گفت: پیگیری جدی برای منطقه آزاد بندر امیرآباد بهشهر داریم و پیگیری‌ها از مسیر قانونی ادامه دارد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید