خفه شدن توطئه‌های دشمن در نطفه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 143502 تاریخ انتشار:۲۳ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۱:۱۴ تعداد بازدید:10 بازدید
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی

خفه شدن توطئه‌های دشمن در نطفه

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: توطئه های آمریکایی با حضور پرصلابت سپاه، بسیج، ارتش و مردم خنثی شد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در نماز جمعه گلوگاه گفت: توطئه‌ها علیه انقلاب از همان ابتدای انقلاب شروع شد و تاکنون ادامه دارد.

 

وی افزود:استکبار جهانی همواره با امام و آرمان‌های امام و انقلاب در جنگ بوده و هست و در این مسیر از هیچ توطئه‌ای دریغ نکردند و نمی‌کنند.

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت::حرکت اصیل انقلاب اسلامی از بدو خلقت شکل گرفت و تا پایان تاریخ هم ادامه خواهد داشت و در انتها به پیروزی حق خواهان می‌انجامد.

 

شاعری افزود: دشمنان با متشنج کردن کشور‌های منطقه و با شعار حقوق بشر، به دنبال استثمار این کشور‌ها هستند و منافع مادی خود را دنبال می‌کنند.

 

نماینده مردم شرق مازندران گفت: شرارت‌ها و توطئه‌های آمریکا در منطقه پایان ندارد و پس از هر توطئه‌ای به دنبال ایجاد بحرانی جدید هستند.

وی افزود: دشمن از مطالبات اقتصادی مردم سوء استفاده کرد و در پی آن مطالبات سیاسی را مطرح کرد و آشوب و اغتشاش به راه انداختند.

 

شاعری گفت: هدف اصلی آشوبگران ناامنی کشور و خاموش کردن چراغ مبارزه علیه نظام سلطه بود.

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از ولایت و رهبری مثل جان خود محافظت می‌کنند و اجازه هیچگونه تعرض را به نظام و انقلاب نمی‌دهند.

 

وی افزود: مطالبه گر اصلی مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم هستیم و از مجاری قانونی آن را پیگیری می‌کنیم، اما اجازه سوء استفاده از مشکلات اقتصادی مردم را به کسی نخواهیم داد.

 

وی گفت: مردم و نیرو‌های انتظامی و امنیتی با هوشمندی تمام جلوی سوءاستفاده‌ها رآ گرفتند و این توطئه را خاموش کردند.

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید