فضای مازندران هنوز انتخاباتی است/ دچار ناکارآمدی مدیریتی هستیم
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 143118 تاریخ انتشار:۱۶ دی ۱۳۹۶؛ ساعت ۶:۵۷ تعداد بازدید:1 بازدید

فضای مازندران هنوز انتخاباتی است/ دچار ناکارآمدی مدیریتی هستیم

استاندار مازندران با انتقاد از باقی ماندن استان در فضای انتخاباتی، گفت: برای توسعه مازندران باید دست از قبلیه‌گرایی برداریم.

به گزارش گلوگاه ما به نقل  از  بلاغ، محمد اسلامی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان مازندران، اظهار کرد: در مازندران دچار ناکارآمدی مدیریتی هستیم و همین موضوع باعث پیچیده‎تر شدن اوضاع استان شد.

وی با اعلام اینکه انسان برای سالم زیستن نباید به هیچ فرد و ارگانی باج بدهد و برده کسی شود، افزود: شرافت انسانی برای منافع دنیوی نباید خرج شود.

استاندار مازندران با انتقاد از باقی ماند فضای استان در انتخابات، گفت: جریان انتخابات تمام شده است، دلیل ندارد پس از انتخابات رویه سنجش ما مناسبات انتخاباتی باشد و بر قبلیه‌گرایی در استان دامن بزنیم.

این مسئول با اعلام اینکه همین مشکلات باعث عدم رسیدگی به وضعیت عمومی استان می‌شود، تصریح کرد: پرداختن به امور بی‌فایده، مازندران را به استانی ناکارآمد تبدیل می‌کند.

اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از نقاط قوت در توسعه سوادکوه بحث البرز مرکزی است، از این فرصت برای نوسازی باید استفاده شود.

وی بیان کرد: اگر موانعی برای توسعه به صورت مشخص وجود دارد، متولیان بخش خصوصی این موضوع را در اختیار بنده قرار دهند.

استاندار مازندران با بیان اینکه ظرفیت‌های معدنی جدی در استان وجود دارد، اظهار کرد: از همه ظرفیت‌ها در این حوزه باید استفاده شود.

این مسئول اضافه کرد: در استان باید زنجیره‌ای از کسب و کار و متناسب با نیاز مازندران که مشکلاتی برای محیط زیست به وجود نمی‌آورد، در برنامه کاری قرار گیرد.

اسلامی در پایان خواستار توجه به مباحث فروش در حوزه تولید کالا شد و گفت: ظرفیت‌سازی برای فروش کالا از موارد جدی است که باید به آن توجه شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید