از تشکیل هیئت ۳ نفره نظارت بر نحوه ساماندهی زباله چهاردانگه تا انتقاد شدید از عملکرد معاون استاندار
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 144611 تاریخ انتشار:۱۷ بهمن ۱۳۹۶؛ ساعت ۴:۰۸ تعداد بازدید:1 بازدید

از تشکیل هیئت ۳ نفره نظارت بر نحوه ساماندهی زباله چهاردانگه تا انتقاد شدید از عملکرد معاون استاندار

استاندار مازندران به شدت از وضعیت عدم تصفیه شیرابه زباله که از طریق مردم به اطلاعش رسید ناراحت شد و گفت: با افراد متخلف در این زمینه برخورد می‌شود.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، استاندار مازندران روز گذشته برای افتتاح پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در منطقه چهاردانگه مازندران حاضر شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران، دبیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی مازندران و مسئولان استانی استاندار را در افتتاح همزمان پروژهای قرارگاه پیشرفت و آبادنی استان مازندران که در سه دهستان چهاردانگه، سه‌هزار تنکابن و هزارجریب بهشهر به بهره‌برداری رسید همراهی می‌کردند.

خودرو حامل استاندار مازندران در بدو ورود به منطقه بالادست چهاردانگه توسط اهالی روستای کردمیر متوقف شد، مردم این منطقه خواستار رسیدگی مسئول ارشد استان به وضعیت آب شرب خودشان شدند.

محمد اسلامی به مردم قول داد که نسبت به تکمیل و بهسازی قنات موجود اقدام شود و برنامه‌ریزی اصولی برای تامین نیازمندی‌های آب شرب این روستا را در دستور کار خویش قرار دهد.

بهره‌برداری از پل و افتتاح راه روستایی دیگر برنامه‌های اسلامی در روستای برد بود، کلنگ یادمان شهید محمد بلباسی نیز در منطقه چهاردانگه مازندران به زمین زده شد.

مراسم سخنرانی با حضور استاندار در حسینه روستای برد با واکنش نسبت به انتقال نامناسب زباله، مطرح شدن بحث ایجاد مجتمع شن و ماسه و نداشتن جاده مناسب دسترسی توسط رئیس شورای برد، امام جمعه چهاردانگه، رئیس شورای بخش و مسئول انجمن ساماندهی زباله منطقه چهاردانگه همراه بود.

در کنار این مسائل، بحث توسعه گردشگری در این منطقه هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتقاد شدید یکی از اهالی روستا نسبت به عملکرد نبیان معاون عمرانی استاندار در موافقت با ایجاد مجتمع شن و ماسه در حضور استاندار هم یکی از مسائل حاشیه و مورد توجه قرار گرفت.

نبیان که این روزها در همه سفرها همراه استاندار مازندران حضور دارد، در این سفر مورد انتقاد شدید مردم منطقه چهاردانگه به دلیل عملکرد ضعیف در پیگیری کارخانه زباله‌سوز و موافقت با احداث مجتمع شن و ماسه قرار گرفته است.

به دلیل حضور استاندار، نبیان فرصت برای اظهار نظر در ارتباط با مسائل مطرح شده علیه خودش نداشت.

استاندار مازندران در واکنش به اظهارات مطرح شده درباره وضعیت دپو زباله و انتقال شیرابه به زمین و مطرح شدن بحث آلودگی آب شرب منطقه، گفت: به من اعلام کردند که دستگاهی برای تصفیه شیرابه زباله تهیه شده است.

اسلامی خاطرنشان کرد: اگر بحث تصفیه شیرابه زباله درست نباشد با افراد خاطی به شدت برخورد می‌کنم و این موضوع را به شما قول می‌دهم.

وی در عین حال گفت: برای نظارت بر ساماندهی مناسب دفن زباله هیئت سه نفره تشکیل و روند تکمیل کارخانه زباله‌سوز، تصفیه شیرابه و انتقال آن نظارت شود و گزارش کار در اختیار بنده قرار گیرد تا حق مردم از این بابت ضایع نشود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید