بانوان مازندرانی ۳۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه می گیرند
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 144728 تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۱:۵۳ تعداد بازدید:15 بازدید

بانوان مازندرانی ۳۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه می گیرند

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت : امسال 36 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به بانوان استان که فرصت شغلی ایجاد کنند، پرداخت می شود .

به گزارش گلوگاه ما به نقل از ایرنا: مریم جمشیدی در شهرستان گلوگاه در حاشیه تجلیل از زنان توانمند این شهرستان افزود : این تسهیلات برای یکهزار و ۲۰۰ بانوی توانمند مازندرانی با کارمزد ۴ درصد اختصاص می یابد.

وی گفت : تسهیلات در نظر گرفته شده برای این اشتغال زایی ۳۰ میلیون ریال برای هر نفر است.

این مسئول با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال در بین بانوان استان برنامه ریزی های لازم انجام گرفته ، از صدور ابلاغ ۳۵۰ مجوز مشاغل در همین راستا در شهرستان های مختلف مازندران خبر داد.

جمشیدی ، حمایت های انجام گرفته از اشتغالزایی برای بانوان از سوی دستگاههای اجرایی را مناسب ارزیابی و از تلاش های کمیته امداد و بهزیستی در این راستا تقدیر کرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده مازندران اضافه کرد : در ۲ سال اخیر بیش از ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به بانوان استان از منابع صندوق کارآفرینی پرداخت شد .
جمشیدی گفت : اشتغال پایدار، تقویت جوامع محلی و کاهش بیکاری زنان ، توزیع عادلانه فرصت ها، منابع و امکانات میان زنان مستعد و توانمند از جمله اهداف پرداخت این تسهیلات به زنان است .

مازندران حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که نیمی از آنان را زنان تشکیل می دهند.

شهرستان گلوگاه شرقی ترین شهر مازندران و هم مرز با استان های گلستان و سمنان است.

خبرنگار : مریم نظری

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید