تصادف سهمگین در بخش مرکزی نکا با یک کشته همراه شد +تصاویر
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 144610 تاریخ انتشار:۱۷ بهمن ۱۳۹۶؛ ساعت ۴:۱۲ تعداد بازدید:10 بازدید

تصادف سهمگین در بخش مرکزی نکا با یک کشته همراه شد +تصاویر

برخورد یک خودروی پراید با یک دستگاه تریلی در محدوده روستای ولاشد از توابع بخش مرکزی نکا با یک کشته همراه شد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از پیک نکا، بعدازظهر امروز(دوشنبه) تصادف سهمگین یک خودروی پراید با یک دستگاه تریلی در محدوده ورودی روستای ولاشد از بخش مرکزی نکا یک حادثه دلخراش و با شدت بالا را رقم زد که در این اتفاق، راننده پراید در دم جان خود را از دست داد.

در همین زمینه عقیل محمودی بخشدار مرکزی نکا به خبرنگار ما، گفت: عصر امروز یک دستگاه تریلی که درحال بازگشتن از مسیر بندر امیرآباد به سمت جاده نیروگاه نکا بوده در محدوده ورودی روستای ولاشد با یک دستگاه پراید که مسیر مخالف را طی می‌کرد برخورد می‌کند که راننده خودروی پراید به نام جلال دیبارز از اهالی روستای چلمردی از بخش هزارجریب این شهرستان جان خود را از دست می‌دهد.

وی افزود: مسیری که تصادف در آن روی داده از جاده نیروگاه نکا به چندین روستا ازجمله شهاب‌الدین، ولاشد، اطرب، بهزادکلا و تعدادی دیگر از روستاها متصل بوده که البته یک جاده میانبر به سمت بندرامیرآباد نیز به شمار می‌آید.

بخشدار مرکزی نکا خاطرنشان کرد: چند ماهی است که این مسیر برای تعریض از سوی راه و شهرسازی در دست عملیات قرار گرفته که همین امر سبب ایجاد وضع خطرناکی در سمت جنوبی آن باتوجه به کنده بوده و نداشتن شانه با عمق تقریباً زیادی شده است.

این مسئول اضافه کرد: در همین زمینه مکاتباتی با اداره راه و شهرسازی در شهرستان و حتی استان صورت گرفت که برای ایمن‌سازی جاده اقدام شود که متأسفانه اقدام خاصی صورت نگرفت و باتوجه به درازا کشیدن کار، خطر همچنان احساس می‌شد تا در نهایت منجر به مرگ یک شهروند شد.

وی گفت: باید در نظر داشت که پروژه برای به ثمر نشستن نیاز به اعتبار لازم دارد که پیمانکار بتواند در سریع‌ترین زمان ممکنن کار را به پایان برساند اما از سوی دیگر رعایت استاندارها و ایمن‌سازی مسیر برای ترددها که اغلب برای روستاییان است باید انجام می‌شد.

محمودی اظهار کرد: همچنین تریلی‌هایی که به منظور دسترسی به راه نزدیک‌تر به بندر امیرآباد و برعکس از این مسیر تردد می‌کنند به جاده آشنا نیستند که این امر مزید بر علت می‌شود تا خطرات را افزایش دهد.

وی افزود: علت تصادف هنوز مشخص نشده است اما شرایط جاده به شکلی است که خودروهایی که از سمت غرب به شرق این مسیر تردد می‌کنند راه فراری ندارند چراکه از یک سو کنده‌کاری جاده در سمت راست و از سمت دیگر خودرویی است که از روبرو می‌آید و همین امر شرایط بسیار خطرناکی را ایجاد می‌کند.

در پایان بخشدار مرکزی نکا عدم رعایت نکات ایمن‌سازی، عدم رعایت استانداردها و عمق زیاد بخش در دست احداث با در نظر گرفتن محدودیت کامل فرار خودروها به سمت شانه خاکی را از عوامل خطرناک تأکید شده پیش از این خواند و گفت: درخواست جدی از راه و شهرسازی برای تسریع در پروژه به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی شده بود اما سرانجام این وضعیت جاده قربانی گرفت.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید