تمامی تهدیدات علیه انقلاب اسلامی برای ملت تبدیل به فرصت شد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 144879 تاریخ انتشار:۲۲ بهمن ۱۳۹۶؛ ساعت ۱۲:۴۹ تعداد بازدید:31 بازدید
امام جمعه گلوگاه گفت:

تمامی تهدیدات علیه انقلاب اسلامی برای ملت تبدیل به فرصت شد

امام جمعه گلوگاه گفت:يکي از ويژگي‌هاي انقلاب اسلامي اين است که همه‌ي تهديدها براي ما تبديل به فرصت شد، جنگي که ما را بايستي نابود مي‌کرد، ما را آباد کرد.

به گزارش گلوگاه ما، حجت الاسلام والمسلمین میر احمدی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ما در گفتگو با خبرنگارما، گفت: دهه فجر، دهه‌ی عزت، شکوه و سربلندی نظام  مقدس جمهوری اسلامی است؛ دهه فجر برهمه‌ی فجر آفرینان مبارک باد.

 

وی افزود: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران این باور را در اذهان همه ملت‌های دنیا فرو نشاند انقلابی که اراده ملت‌ها بر آن حاکم باشد خلل‌ ناپذیر است و ملت غیور از دستاوردهای انقلابش با وجود تمام دشمنی‌ها و در رأس آن آمریکای جنایت‌کار دفاع خواهد کرد و اجازه کوچکترین تعرض را به دشمنان خارجی و داخلی نخواهد داد.

 

امام جمعه گلوگاه اظهار کرد:  فتنه‌های مختلفی در ایران اسلامی رخ داد .فتنه هایی عمیق که اگر برای هر کشوری اتفاق می‌افتاد آن کشور از بین می‌رفت.

 

وی بیان کرد: اما در ایران اسلامی به لطف خداوند تمام فتنه‌ها به صخره امت برخورد کرد و همه را نابود کرد .

 

وی افزود: یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی این است که همه‌ی تهدیدها برای ما تبدیل به فرصت شد، جنگی که ما را بایستی نابود می‌کرد، ما را آباد کرد.

 

وی ادامه داد: داعشی که به وجود آمد برای حمله به ایران اسلامی که مبارزه ما با داعش باعث سربلندی ایران اسلامی در دنیا شد.

 

میر احمدی گفت: در قضایای اخیر پرچم عزیز کشورمان ایران را به آتش کشیدند و این کار یک مفهومی دارد و آن این است که ایران اسلامی برای انان خطرناک است، انقلاب اسلامی برای صهیونیسم و امریکا خطرناک است، دشمنان به دنبال ایران هراسی هستند، برای همین پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آتش می‌کشند.

 

وی اضافه کرد: مردم ما از این فتنه هم سربلند بیرون آمدند و به جای اینکه این فتنه به ما ضربه وارد کند، ضربه به دشمنان ما وارد کرد و ما  قدرت بیشتری گرفته‌ایم.

 

امام جمعه گلوگاه افزود: از ویژگی‌های انقلاب اسلامی همین  است  که همه‌ی چالش ها را داریم به نفع خود و برای پیشرفت جمهوری اسلامی استفاده می‌کنیم.

 

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید