از بانوان شاخص شهرستان گلوگاه در جشن بزرگ کوثر تجلیل شد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 145985 تاریخ انتشار:۱۷ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۰۰ تعداد بازدید:43 بازدید

از بانوان شاخص شهرستان گلوگاه در جشن بزرگ کوثر تجلیل شد

جشن بزرگ کوثر شهرستان گلوگاه همراه با تجلیل از بانوان شاخص در سالن ورزشی مدرسه شاهد شهرستان گلوگاه برگزار شد.

به گزارش گلوگاه ما به تقل از نسیم ورزش ، دراین برنامه که با حضور مادران و زنان پرتلاش گلوگاهی بدون حضور مسئولین شهرستانی(علی رغم دعوت)و مداحی و مولودی خوانی ذاکرین اهل بیت (کربلایی محمد قدسی ، سید صاحب موسوی )درمدرسه شاهد برگزار شد.

 

مهرانگیز خادملو دکتری مدیریت و استاد دانشگاه در خصوص جایگاه و ارزش زن در اجتماع عنوان کرد: زن موجودی است حیات دهنده و لطافت محیط جامعه برگرفته از حضور زنان است.

 

وی بیان کرد: یکی از اهداف افرینش زن ومرد ایجاد آرامش درکنار یکدیگر است و با آفرینش موجودی به نام زن، نقش مادری و همسری شکل گرفته و زن پذیرای این دو مسئولیت خطیر شده است.

 

خادملو بابیان اینکه مرد و زن با هدف رسیدن به عبودیت خلق شده اند اظهار کرد: مهم ترین نقش مرد ان و زنان جامعه نقش انسان بودن آنها می باشد انسانی به نام مرد و زن با خصوصیات روحی و جسمانی متفاوت در کنار یکدیگر به ایفای نقش می پردازند.

 

وی بابیان اینکه زن به عنوان فعال اجتماعی در عرصه های مختلف شناخته شده است بیان کرد: این مساله فقط به فعالیتهای مربوط در حوزه خانه داری محدود نمی شود بلکه در عرصه های مختلف جامعه نقش آفرینی می کند.

 

خادملو گفت: برای شکل گیری تمدن اسلامی، جامعه به دو ابزار نیازمند است یکی پیشرفت و نقش افرینی و اثرگذاری در تمام اقسام جامعه و دیگری نقش مهم زنان در شکل گیری تمدن فرهنگ جامعه که بسیار ارزشمند می باشد.

 

وی بابیان اینکه زنان تربیت کننده نسل در جامعه هستند افزود: مدیریت زندگی و اجتماع برعهده زنان جامعه است و مادران به عنوان کنش گر اجتماعی در شکل گیری وقایع مهم (انقلاب) شناخته شده اند./فائزه ربانیبه اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید