بلاغ مازندران - بازگشت نساجی به جمع مدعیان صعود
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 146225 تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۳۸ تعداد بازدید:1 بازدید

بلاغ مازندران – بازگشت نساجی به جمع مدعیان صعود

بلاغ مازندران - بازگشت نساجی به جمع مدعیان صعود

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


بازگشت نساجی به جمع مدعیان صعود

به گزارش بلاغ، تیم فوتبال نساجی که در هفته‌های گذشته شرایط خوبی را تجربه کرده است، امروز با تک گل محمد عباس‌زاده در دقیقه ۳۲ موفق شد برق را شکست بدهد و برنده این بازی حساس شود، پیروزی که می‌تواند در راه لیگ برتری شدن این تیم بسیار کارگشا باشد.

نساجی با این پیروزی ۴۷ امتیازی شد و تنها دو امتیاز تا فجرسپاسی رده دومی فاصله دارد؛ هرچند که خونه به خونه می‌تواند با پیروزی برابر آلومینیوم اراک در بازی چهارشنبه این اختلاف امتیاز را بیشتر کند.

اما نکته عجیب رقابت‌های این فصل لیگ یک، تیم برق نوین شیراز است؛ تیمی که در نیم فصل اول جزو تیم‌های بالای جدول بود؛ اما در نیم فصل دوم فقط یک پیروزی کسب کرده و هفته به هفته در حال سقوط در جدول رده‌بندی است.

برد شیرین هفته گذشته نساجی برابر مس کرمان نشان داد که شاگردان جواد نکونام با اراده‌ای پولادین برای جبران امتیازات از دست رفته قدم برداشتند.

سرمربی جوان و محبوب نساجی که از بدو ورودش به این مجموعه تأکید فراوانی به جنگندگی و دوندگی بازیکنان داشته و تمرینات یک هفته گذشته نیز نشان از این ادعا دارد، با آگاهی از روحیه بالای بازیکنان نساجی به دنبال کسب حداکثر امتیازات دیدار شیراز است.

تعدادی از هواداران عاشق نساجی به شیراز رفتند تا در این مسابقه مهم تیم خود را یاری رسانند و این اتفاق در کنار شرایط خوب فنی تیم انتظار یک پیروزی با ارزش در دیار حافظ بیشتر می‌کند.

مجتبی روشنگر، محمد رضا خرسندنیا، سهیل رحمانی، مجید بهروزی، حسن نجفی، محمد عباس‌زاده، محمود خمیسی، محمود شفیعی، مرتضی غلامعلی‌تبار، احمد جبوری و ایمان شوریابی ۱۱ بازیکن جواد نکونام در این بازی بودند.

رحمان رضایی، سرمربی تیم برق جدید شیراز هم از میلاد احمدی، ایمان کیانی، میثم شاه مکوندی، پوریا زارع ،رسول بهاروندی، وحید شاکر، مجید جلالی، محمدرضا احمدی سجاد خوگر، فرزان دانا و آرش ملک در ترکیب تیمش استفاده کرد.منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید