بلاغ مازندران - تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام مازندران در سال ۹۷/ کارمندان هر طور که دوست دارند نباید با مردم برخورد کنند
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 146228 تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۳۹ تعداد بازدید:0 بازدید

بلاغ مازندران – تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام مازندران در سال ۹۷/ کارمندان هر طور که دوست دارند نباید با مردم برخورد کنند

بلاغ مازندران - تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام مازندران در سال 97/ کارمندان هر طور که دوست دارند نباید با مردم برخورد کنند

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


به گزارش بلاغ، محمد اسلامی در جلسه شورای ادرای مازندران اظهار کرد: سال جاری متفاوت است و با ایام ماه رجب آغاز می‌کنیم.

وی تصریح کرد: انتظارات که دولت از ما و مطالباتی که مردم دارند به عنوان تکلیف برای ما مسئولیت‌آور است.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: برش ۹۷ دستگاه اجرایی به صورت کمی و شهرستان محور در مقابل روی مدیران باشد و از ادارات شهرستانی این موضوع مطالبه شود.

این مسئول ادامه داد: برنامه‌محوری برای دستگاه‌ها یک ضرورت است، توجه به اهداف کمی که در سازمان برنامه بودجه استان ابلاغ شده است باید مقابل چشمان ما باشد و در تکالیف روزانه متعهد و پیگیری کنیم.

اسلامی در ارتباط با اعتبارات تملک دارایی، گفت: تعین تکلیف پروژهای نیمه تمام باید انجام شود، سال ۹۷ سال تعین تکلیف پروژه‌های برنامه‌ریزی شود.

وی با اعلام اینکه پروژه‌های که دارای ردیف بودجه پایدار است، باید توسط مسئولان پیگیری شود، گفت: این پروژه‌ها باید به ثمر برسد.

استاندار مازندران خاطر نشان کرد: پروژه‌های توسعه بدون تحرک و دستگاه‌ها به سرانجام نمی‌رسد و انتظار داریم که در سال ۹۷ دستگاه آنچه را که در شورای برنامه‌ریزی و توسعه در ردیف استانی و ملی ابلاغ می‌شود برای استانداری تبیین کرده و به صورت ماهانه به استانداری گزارش شود.

این مسئول بحث اساسی مردمی‌سازی اقتصاد و نقش مردم باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: برون‌سپاری در دستگاه اجرایی مورد توجه قرار گیرد و تصدی‌گری دولت در استان باید مورد توجه قرار گیرد.

اسلامی با اعلام اینکه در توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاهد کاهش تصدی‌گری استان هستیم، گفت: در این حوزه مازندران رتبه نخست را کسب کرده است.

وی با اعلام اینکه بیکاری امروز دغدغه بزرگ خانواده‌ها است، ادامه داد: همه باید نسبت به معضل بیکاری اهتمام داشته باشیم و با فکر و برنامه و ممارست دقیق زمینه رفع بیکاری قابل رفع است.

استاندار مازندران اظهار کرد: در هر شهرستانی همه دستگاه‌های مربوطه نیاز به منابع مالی دارند که تامین شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: اگر همکاری در استان به صورت مناسب انجام شود، جذب نیرو اتفاق می‌افتاد، مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای که بزرگ‌ترین مرکز کشور است ظرفیت مناسبی دارد،همه کسانی که در این مراکز دوره دیدند شاغل هستند از این ظرفیت برای مهارت‌آموزی استفاده کرد.

اسلامی با اعلام اینکه برای توسعه و رفع موانع تولید تنها تزریق پول کار ساز نیست، گفت: دگرگونی فکری در نگاه و رفتار ما باید ایجاد شود.

وی خواستار نظارت بر سیستم‌های اداری شد و افزود: چرا اجازه می‌دهید که یک کارمند هر طور دلش می‌خواهد که با مردم رفتار کند.

استاندار مازندران اضافه کرد: مردم حق دارند که لحن‌شان هر طور دوست دارند تنظیم کنند، ما مسئولان نباید مقابله به مثل کنیم باید ضریب تحمل خودمان را افزایش دهیم، رعایت حقوق ارباب رجوع و وظیفه ما است که به مردم پاسخ دهیم.

این مسئول بیان کرد: در هر اداره‌ای باید مباشر تعریف شود، زیبایی جمهوری اسلامی در رفتار با مردم و ارباب رجوع باید به خوبی مشخص شود.

اسلامی با اعلام اینکه عدم رفتار مناسب با مردم در ادارات به یک فرهنگ تبدیل شده است، گفت: این فرهنگ باید از استان مازندران رخت ببندد.منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید