بلاغ مازندران - کشف بیش از ۶۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در قائم‌شهر
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
کد خبر: 146221 تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۲:۳۸ تعداد بازدید:0 بازدید

بلاغ مازندران – کشف بیش از ۶۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در قائم‌شهر

بلاغ مازندران - کشف بیش از 60 هزار عدد انواع مواد محترقه در قائم‌شهر

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛

[ad_1]

به گزارش بلاغ به نقل از قائم آنلاین، محمدولی مرادی با حضور در جمع خبرنگاران این شهرستان با بیان اینکه نیروی انتظامی عصای دست همه ادارات است، اظهار کرد: پیوند خوبی بین مردم و نیروی انتطامی به وجود امده است و با آموزش‎هایی که در مدارس دادشد، این پیوند مستحکم‎تر شده است و رابطه‌ی دو سویه با ادارات شهرستان بوجود آمده است.

وی افزود: ما گاها اشتباهاتی داشتیم که نارضایتی‎هایی درپی‎داشت و به حق هم هست و نباید با مردم برخورد شود بلکه باید مسئولی که این نارضایتی رو به وجود آورده برخورد کرد.

فرمانده انتظامی قائم‎شهر، بیان کرد: وظیفه‌ی نیروی انتظامی این است تا چشم و گوش مردم باشد و ما باید به سمت کارآمدی نیروی انتظامی برویم تا رضایت مردمی و پشت‌بند آن رضایت خداوند را داشته باشیم.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ ما بالای هزار ماموریت قابل لمس رو اجرا کردیم و در تمام ماموریت‌های خود یک سلاح هم حمل نکردیم و نیروی انتظامی بدون سلاح هم می‌تواند کارآمدی خودش را داشته باشد.

مرادی با اشاره به اینکه سال گذشته بحران ترافیک میدان جانبازان را داشتیم و اعتباراتی که در جاهای دیگر و به‌ویژه در نیروی انتظامی داشتند را کاهش دادند و به این پروژه‌ی میدان جانبازان اختصاص دادند، تصریح کرد: در سال ۹۵ کنده‌کاری‌هایی که توسط ادارات دولتی در کمربندی انجام شد و باعث ترافیک سنگین می‌شد، در سال ۹۶ به انها اجازه‎ی این کار داده نشد.

وی گفت: اکثر طرحهای انتظامی که از چهار صبح شروع و هشت به اتمام می‌رسید، با ۵۰ اکیپ انتظامی انجام می‌دادیم که تنها پنج درصد مردم آن را می‌دیدند، اجرای طرح‌های رعد و فاتح از مهم‌ترین‌ها بودند، طرح خرده فروشان، خرده مصرف‎کنندگان و طرح جمع‎آوری سلاح‎های سرد را برای کاهش نزاع‎های دسته جمعی و خیابانی به نحو احسن انجام دادیم.

فرمانده انتظامی قائم‎شهر با اشاره به اینکه امسال کاهش ۶۰ درصدی سرقت و کاهش ۱۰۰ درصدی نزاع‌های دسته جمعی رو داشتیم، بیان کرد: طرح بازار را با همکاری شهرداری و فرمانداری برای کاهش ترافیک و ایجاد فضای مناسب برای همشهریان و ساماندهی دست فروشان انجام دادیم، بزرگ‌ترین ظرفیت انسانی که به نیروی انتطامی کمک می‌کند، اموزش و پرورش است و از سرپرست سابق آموزش وپرورش قائم‌شهر که نقش موثری در تعامل بین نیروی انتظامی داشتند، باید تشکر کرد.

این مسئول تصریح کرد: در سال ۹۶ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون کالای قاچاق کشف و شناسایی شده است و در معضلات اجتماعی هزار و ۱۲۵ مورد پرونده به سازش کشیده شد و همچنین در بحث تصادفات فوتی هشت درصد کاهش داشتیم و ۸۲ درصد افزایش که با آنها نیز برخورد شده است.

مرادی در ادامه خاطرنشان کرد: در بحث نصب دوربین در سطح شهر ۲۸ جایگاه توسط شهرداری مشخص شده است و در سه ماهه اول سال ۹۷ این دوربین‌ها نصب می‌شود که در بحث کنترل ترافیک و امنیت کمک بسیار زیادی به نیروی‌های امنیتی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در سه ماهه آخر سال، ۶۷ درصد مواد محترقه را کشف نمودیم که ۶۰  هزار و ۲۵۲ عدد مواد محترقه را کشف و ضبط کردیم، گفت: ۵ هزار حلقه سی‌دی را هم برای فرهنگ‌سازی خانواده‌ها به آنها تحویل داده شده است و همچنین پارک سراج و پارک سیاهرود را برای استقرار مسافرین نوروزی در نظر گرفتیم که نیروی انتظامی امنیت آنجا را نیز برعهده دارد.

[ad_2]

منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید