ممانعت محیط‌ زیست مانع اجرای طرح بزرگ گردشگری در گلوگاه است
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 146272 تاریخ انتشار:۲۱ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۳:۲۵ تعداد بازدید:52 بازدید

ممانعت محیط‌ زیست مانع اجرای طرح بزرگ گردشگری در گلوگاه است

رئیس شورای اسلامی شهر گلوگاه گفت: ممانعت محیط‌ زیست مانع اجرای طرح بزرگ گردشگری بوده در حالی که بسترهای لازم فراهم است.

به گزارش  گلوگاه ما به نقل از مهر، حسینعلی خادملو، شنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: بسترهای لازم برای توسعه گردشگری در گلوگاه فراهم است اما برخی افراد با نگاه سلیقه‌ای مانع اجرایی شدن طرح می‌شوند.

 

وی گفت: مجتمع گردشگری پردیس از سال ۹۰ در ۳.۵ هکتار زمین برای ایجاد ویلا، رستوران، سالن ورزش و توسعه گردشگری در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شدن آن به تعویق افتاد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر گلوگاه بابیان اینکه نگاه توسعه گردشگری در سراسر استان باید به‌طور یکسان اجرایی شود؛ خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان با اعمال‌نظر سلیقه‌ای مانع از اجرایی شدن طرح‌های گردشگری در همه مناطق استان می شوند.

 

خادملو گفت: نگاه توسعه گردشگری در شرق مازندران، نگاه ضعیف و منفی است؛ درحالی‌که برای توسعه همه‌جانبه باید همه استان دیده شوند.

 

وی بیان داشت: با شعار و حرف نمی‌شود کارکرد و باید به‌صورت عملیاتی وارد کار شد و برای مشکلات گام برداشت و این در حالی است که باوجود شعارهای فراوان، در عمل شاهد توسعه مناسبی در حوزه گردشگری شرق مازندران نیستیم.

 

این مسئول بابیان اینکه بیشترین مراجعات مردم به شورای اسلامی شهر، بیکاری و ایجاد اشتغال است؛ افزود: تا چه زمانی باید جوانان گلوگاهی در دکل بندی پرپر شوند و ما بی‌تفاوت از آینده این جوانان باشیم؟

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان گلوگاه هم با تأکید بر فعال شدن ادارات و نمایندگی‌هایی همچون آب منطقه‌ای، غله و شرکت نفت گفت: بعد از ۱۳ سال از استقرار فرمانداری در شهرستان گلوگاه همچنان برخی ادارات و نمایندگی‌ها فعال نیستند.

 

داوود عسگری افزود: با توجه به در پیش بودن فصل کشت و کار در بهار و خرید محصولات، فعال کردن نمایندگی غله و شرکت نفت از دغدغه‌های مهم است تا کشاورزان دغدغه تأمین سوخت و نفت نداشته باشند.

 

وی با اشاره به فعالیت شورای راهبردی در گلوگاه گفت: با تلاش انجام‌شده شورای راهبردی در بین مردم و همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری گلوگاه ۲.۵ هکتار از ۲.۵ هکتار از حاشیه رودخانه گلوگاه با همکاری مردم آزادسازی شد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید