نواختن زنگ نیکوکاری در گلوگاه با شعار جوانه لبخند می‌کاریم
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: 145942 تاریخ انتشار:۱۶ اسفند ۱۳۹۶؛ ساعت ۹:۲۸ تعداد بازدید:20 بازدید
مدير کميته امداد گلوگاه :

نواختن زنگ نیکوکاری در گلوگاه با شعار جوانه لبخند می‌کاریم

مدير کميته امداد گلوگاه گفت: جشن نیکوکاری باهدف کمک و تأمین نیازهای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد همه‌ساله در آستانه سال جدید با مشارکت خیرین و نیکوکاران برگزار میگردد.

به گزارش گلوگاه ما، محمد رضا یعقوبی رئیس کمیته امداد گلوگاه عنوان کرد: جشن نیکوکاری باهدف کمک و تأمین نیازهای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد همه‌ساله در آستانه سال جدید با مشارکت خیرین و نیکوکاران برگزار میگردد.

وی افزود: آغاز این جشن در ۱۶ اسفندماه و در سطح مدارس با نواختن زنگ نیکوکاری و با شعار جوانه لبخند میکاریم در جهت تأمین نیازهای دانش آموزان نیازمند و با همکاری سازمان آموزش‌وپرورش، ۱۷ اسفند در سطح شهرستان گلوگاه ودفتر کمیته امداد و در تاریخ ۱۸ اسفندماه در مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: علاوه بر برپایی پایگاه‌های جمع آوری کمک و دفتر کمیته امداد در سطح شهرستان دیدارهایی نیز به‌صورت حضوری و چهره به چهره با خیرین و باهدف جذب کمک‌های آنان مراجعه خواهد شد

وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۰۴۲ نفر و در قالب ۱۲۸۹ خانوار از خدمات کمیته امداد شهرستان گلوگاه بهره‌مند هستند، افزود: جهت تأمین نیازهای مختلف این مددجویان به مشارکت و همراهی خیران نیازمندیم.

یعقوبی با اشاره به اینکه سال گذشته مردم خیرو نوعدوست شهرستان ۳۹میلیون و ۸۰۰هزارتومان بصورت نقدو ۲۲۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان بصورت کالا اعم از (البسه و شیرینی و آجیل و… ) به همنوعان خودشان کمک نمودند: بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود که جشن نیکوکاری سال جاری با مشارکت بیش‌ از پیش خیران همراه باشد.
وی در پایان افزود: بعد از جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری کلیه هدایا و کمک‌های جمع‌آوری‌شده درسریع ترین زمان و قبل از آغاز سال جدید در بین خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

ایشان ضمن دعوت از مسئولین و مردم عزیز و محترم شهرستان برای شرکت در جشن نیکوکاری امسال اعلام نمودنند کمک های نقدی خود را به شماره حسابهای ۰۱۰۲۵۱۶۵۴۶۰۰۲نزد بانک صادرات و ۴۱۵۰۱۲۶۴۵۰۰۰۱نزد بانک ملی بنام کمیته امداد امام خمینی (ره ) ویا ازطریق

کد ussd:

#۱*۲*۰۱۱۱۹*۸۸۷۷*

ویا اپلیکیشنهای آپ و … برای یاری رساندن به همنوعان خود اقدام نمایند .

 

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید