اقامت روستایی ۴۱ هزار نفرشب مسافر طی ۱۶ فروردین در مازندران
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147074 تاریخ انتشار:۱۸ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۵۰ تعداد بازدید:12 بازدید

اقامت روستایی ۴۱ هزار نفرشب مسافر طی ۱۶ فروردین در مازندران

بلاغ مازندران - اقامت روستایی 41 هزار نفرشب مسافر طی 16 فروردین در مازندران

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


به گزارش بلاغ، مهران حسنی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد خدمات سفر مازندران اظهار کرد: در شانزدهمین روز از فروردین سال‌جاری، ۴۳۸ هزار و ۴۱۶ نفر شب از گردشگران نوروزی در استان مازندران اقامت کردند.

بازدید ۲۷ هزار نفر از اماکن مذهبی مازندران
وی با اشاره به بازدید ۲۷ هزار نفر از اماکن مذهبی استان طی این روز، افزود: تعداد بازدیدکنندگان از موزه‌های استان ۷۸۱ نفر و تعداد بازدیدکنندگان از اماکن تاریخی فرهنگی ۳۷ نفر بوده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اعلام کرد: ۱۷ نمایشگاه فرهنگی هنری و صنایع‌دستی نوروزی نیز طی این روز در استان برگزار شد.

اقامت روستایی ۴۱ هزار نفر شب مسافر طی ۱۶ فروردین در مازندران
این مسئول با اشاره به بازدید ۲۰ هزار و ۳۲۰ گردشگر از روستاهای مازندران در ۱۶ فروردین، خاطرنشان کرد: تعداد گردشگران مقیم در روستاهای مازندران طی روز گذشته ۴۱ هزار و ۲۶۰ نفر شب گزارش شده است.

حسنی با اشاره به جابه‌جایی ۳ هزار و ۵۰ نفز از مسافران از طریق حمل‌ونقل ریلی، اضافه کرد: میزان تردد خودروها در محورهای ورودی استان در ۱۶ فروردین، ۶۲ هزار و ۲۴۱ دستگاه و میزان خروجی نیز ۸۳ هزار و ۲۱۷ دستگاه بوده است.

وی تعداد کل بازدیدهای نظارتی انجام شده از واحدهای اقامتی، پذیرایی، صنوف، مراکز درمانی و حمل‌ونقل را ۲۱۸ مورد اعلام کرد و ادامه داد: طرح نظارت از بازار تا پایان فروردین ادامه دارد.

معدوم‌سازی ۵۷۳ کیلوگرم مواد غذایی فاسد
وی با اشاره به برپایی ۹۵۱  تخته چادر در پارک‌های جنگلی استان طی روز گذشته، یادآور شد: تعداد بازدید از مراکز اقامتی موقت شهرداری‌های استان ۱۵۵ مورد در این روز اعلام شده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به انجام ۵۱۶ مورد نظارت از مراکز تهیه و توزیع اماکن عمومی در شانزدهمین روز از فروردین، بیان کرد: ۵۷۳ کیلوگرم مواد غذایی فاسد نیز طی این روز شناسایی و معدوم شد.

این مسئول تعداد مأموریت‌های انجام شده از سوی هلال‌احمر را طی این روز، ۱۳ مورد اعلام و عنوان کرد: تعداد مصدومان امداد‌رسانی شده ۵۲ نفر و تعداد مصدومان انتقالی حوادث جاده‌ای نیز ۶ نفر بوده است.

حسنی در پایان گفت: طی روز ۱۶ فروردین، ۱۵۸ بازرس از سطح بازار بازدید کردند که در نهایت منجر به شناسایی ۳۹ واحد متخلف شد.منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید