فعالیت‌های فرهنگی در مدارس قائم‎‎شهر آغاز شد/برپایی ایستگاه قائم‌شهرگردی برای مسافران تابستانی
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147076 تاریخ انتشار:۱۸ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۵۱ تعداد بازدید:12 بازدید

فعالیت‌های فرهنگی در مدارس قائم‎‎شهر آغاز شد/برپایی ایستگاه قائم‌شهرگردی برای مسافران تابستانی

بلاغ مازندران - فعالیت‌های فرهنگی در مدارس قائم‎‎شهر آغاز شد/برپایی ایستگاه قائم‌شهرگردی برای مسافران تابستانی

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


به گزارش بلاغ به نقل از قائم آنلاین، محمد نصیرمتانی با حضور در برنامه فرهنگی موسسه یاس سپید در پارک سراج قائم‌شهر، اظهار کرد: برپایی ایستگاه‌‎‌های قائمشهرگردی در نیمه اول فروردین امسال در راستای شناساندن مکان‌های تفریحی قائم‌شهر اجرا شد که این طرح با خدمات رایگان به مسافران تابستانی نیز ارائه می‌شود.

وی به اقدامات شورا در سال گذشته اشاره کرد و گفت: بخش اعظمی از این اقدامات در سال ۹۷ به نتیجه می‌رسد و بدنبال اجرای کارهای جدید برای شهر قائم‎شهر هستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قائم‌شهر به ترافیک سنگین و آزار دهنده میدان جانبازان اشاره کرد و افزود: با بهره‌برداری از پروژه پل روگذر جانبازان در پایان سال ۹۶ ترافیک در این نقطه به حداقل رسید.

این مسئول با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی در مدارس فعالیت‌های بنیادین به ویژه تفکیک زباله، خود اشتغالی و احترام به پدر و مادر را آموزش می دهد، بیان کرد: نتیجه این آموزش نه تنها در شهر که در آینده کشور نیز تاثیر دارد.

متانی به بوی نامطبوع محوطه پارک سراج اشاره و خاطرنشان کرد: با نشست‌های اخیر اعضای شورای شهر با شرکت‌های تفکیک زباله، طرح تفکیک زباله از مبدا و ساماندهی محوطه‌های این چنینی تا نوروز سال آینده در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.

وی با بیان اینکه کلاس‌های رایگان فرهنگی آموزشی از سوی کمیسیون فرهنگی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این کلاس‌ها در راستای ساماندهی و تقویت بنیان خانواده پایان فروردین در سالن آمفی تئاتر شهرداری برگزار می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قائم‎شهر بیان کرد: در راستای شناساندن مکان‌های تفریحی شهرستان قائم‌شهر به مسافران تابستانی امکاناتی را که برای بازدید نیاز هست به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می‌گیرد تا بتوانیم گردشگر بیشتری را برای شهرستان جذب کنیم.

متانی در پایان گفت: از امکانات ورزشی سطح شهر راضی نیستیم و برای بهبود و ارتقا فضای ورزشی از اولویت شورای اسلامی شهر قائمشهر است و مسافران در آینده نزدیک این تفاوت را احساس خواهند کرد.



منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبع



گلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.



به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید