۴۰ سال با اقتدار مقابل استکبار ایستاده‌ایم/هفت‌تپه تحول‌ساز است
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 146875 تاریخ انتشار:۱۱ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۱۹ تعداد بازدید:5 بازدید

۴۰ سال با اقتدار مقابل استکبار ایستاده‌ایم/هفت‌تپه تحول‌ساز است

بلاغ مازندران - 40 سال با اقتدار مقابل استکبار ایستاده‌ایم/هفت‌تپه تحول‌ساز است

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


به گزارش بلاغ، سردار عبدالعلی عمرانی طی گفت‌وگویی با بیان اینکه اردوگاه نظامی شهید منتظری هفت‌تپه بزرگ‌ترین پادگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: ۶ هزار و ۵۰۰ هکتار محیط این پادگان بود که ۲۵ هزار رزمنده را در آنجا آموزش می‌دادیم و مدیریت می‌کردیم.

وی افزود: انواع آموزش‌ها مثل آموزش غواصی و آموزش تانک و گردان‌های پیاده که از هفت‌تپه گردان به گردان غواص‌های خط‌شکن آموزش می‌دیدند و اروند را فتح می‌کردند، پل‌های بصره را فتح می‌کردند، دروازه‌های فاو را فتح می‌کردند، از هفت‌تپه حلبچه را فتح کردند.

اولین فرمانده لشگر ویژه ۲۵ کربلا با بیان اینکه هفت‌تپه بارگاه و گنبد و گلدسته ندارد، اما تحول‌ساز است، خاطرنشان کرد: جوانان هفت تپه آرزویشان شهادت بود.

عمرانی ادامه داد: اسم هفت‌تپه خانواده‌های شهدا را خوشحال می‌کند. هفت‌تپه در اوج برادری و ایمان بود. در اوج شهادت‌طلبی بود.

این رزمنده دفاع مقدس اضافه کرد: جوانان آموزش دیده هفت‌تپه با آموزش‌هایی که دیدند و توکل بر خدا و حمایت‌های مردمی از پشت جبهه توانستند خاک غصب شده این میهن را از دشمنان کافر پس بگیرند.

عمرانی با بیان اینکه با دست خالی با ارزش‌ها و معرفت‌های دینی جنگیدیم و پشت ابرقدرت‌ها را به زمین زدیم، عنوان کرد: می‌شود گفت ما چوب کبریت داشتیم، اما دشمن توپ و تانک و هواپیماهای فوق پیشرفته داشت، دلارهای بلاعوض داشت، پنتاگون داشت، ژنرال‌های آمریکایی داشت.

وی با بیان اینکه تاریخ هفت‌تپه ویژگی‌های خاص خودش را دارد که امروز باید به همت همه مسئولین احیاء شود، تصریح کرد: این پادگان، فرهنگ دفاع مقدس ماست، مستند فراموش شده تاریخ جنگ تحمیلی ماست؛ باید با احیاء هفت‌تپه، فرهنگ شهید و شهادت و ایثار را به نسل‌های آینده انتقال داد.

اولین فرمانده لشگر ویژه ۲۵ کربلا با بیان اینکه هفت‌تپه دوبار بمباران شد که ۳۷ شهید لشگر ۲۵ کربلا تقدیم اسلام کرد، یادآور شد: ماهر عبدالرشید فرمانده معروف سپاه سوم بصره می‌گفت لشگر ویژه ۲۵ کربلا عقربه، این عقرب باید زده بشود.

این رزمنده دفاع مقدس با بیان اینکه این شجاعت و جنگندگی رزمندگان ما بود که تن معروف‌ترین فرماندهان بعثی صدام را می‌لرزاند، تأکید کرد: جوانان امروز بدانند که جوانان دیروز با دست خالی با اطاعت از رهبری و ولی فقیه با بصیرت جنگیدند و یک لیوان آب اروند را به دشمن ندادند.

عمرانی با بیان اینکه امروز اینجا زیارت‌گاه عاشقان شهدا و کاروان‌های راهیان نور شد، بیان کرد: جوانان دیروز یک مشت خاک به صدام و بعثی‌ها ندادند.

وی با بیان اینکه ۴۰ سال است که علیه نظام اسلامی ایران توطئه است، اما ما ایستاده‌ایم، اعلام کرد: امروز همین فرهنگ دفاع مقدس ما، سوریه و عراق را فتح کرد.

اولین فرمانده لشگر ویژه ۲۵ کربلا در پایان با بیان اینکه ما از برکت همین فرهنگ، جبهه مقاومت داریم، گفت: آمریکا و اسرائیل و داعش بخاطر همین فرهنگ جهاد و شهادت شکست خوردند و این برکت خون شهدای ماست.منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید