بهره‌مندی ۳۱۴ مددجو از خدمات مشاوره
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147145 تاریخ انتشار:۲۱ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۰۷ تعداد بازدید:580 بازدید
رئیس کمیته امداد گلوگاه خبر داد:

بهره‌مندی ۳۱۴ مددجو از خدمات مشاوره

رئیس کمیته امداد گلوگاه گفت: 314 نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان از سال گذشته تا کنون از خدمات مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی بهره‌مند شدند.

به گزارش گلوگاه ما،‌ محمدرضا یعقوبی با اشاره به عملکرد واحد خدمات مشاوره‌ای کمیته امداد گلوگاه،‌ گفت: ۳۱۴ نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان از سال گذشته تا کنون از خدمات مشاوره و راهنمایی فردی و گروهی بهره‌مند شدند.

وی افزود: خدمات مشاوره در بخش‌های تحصیلی، ازدواج، تربیت فرزندان، مسائل خانوادگی، شغلی و… به مددجویان ارائه شد.

رئیس کمیته امداد گلوگاه اظهار کرد: پس از مراجعه مددجو برای دریافت خدمات مشاوره، در اسرع وقت کارشناس مددکاری و مشاوره ضمن آشنایی با خانواده و شنیدن مسائل و مشکلات از طریق مشاهده، مصاحبه، تکمیل پرسشنامه، بررسی وضعیت زندگی اطلاعات دقیقی از مشکلات و دلایل بروز آن کسب کرده و پس از تشخیص با در نظر گرفتن استعدادها، انگیزه، علائق و… راه حل‌های مناسبی جهت رفع مشکل ارائه می‌دهند.

یعقوبی گفت: ۳۳ نفر از مددجویان کمیته امداد گلوگاه به دلیل مشکلات حاد به مراکز و کلینیک‌های تخصصی ارجاع و بصورت رایگان از خدمات کلینک‌های طرف قرداد بهره‌مند شده و همچنین برای ۱۳ نفر از زنان مطلقه و فوت سرپرست ازدواج مجدد صورت گرفت.

به گزارش گلوگاه ما؛ شایسته ذکر است در گلوگاه ۲۰۱۹نفر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید