مدیران ما باید کار آمد، انقلابی و جوان باشند / تلگرام باید مدیریت شود
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147049 تاریخ انتشار:۱۷ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۱۲ تعداد بازدید:50 بازدید
امام جمعه گلوگاه گفت:

مدیران ما باید کار آمد، انقلابی و جوان باشند / تلگرام باید مدیریت شود

امام جمعه گلوگاه گفت: مديران ما بايد کار آمد، انقلابي و جوان باشند، موفقيت دولت؛ موفقيت نظام است.

به گزارش گلوگاه ما، حجت‌الاسلام سید ابراهیم میراحمدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به نزدیک شدن به ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای، اظهار داشت: در این تاریخ رابطه ی ایران و امریکا قطع شد و تحول جدید در تاریخ ایران به وجود آمد.

 

وی افزود: همانطور که امام (ره) فرمودند؛ اگر امریکا می‌خواست خدمتی به ایران اسلامی کند آن خدمت قطع ارتباط با ایران اسلامی بود.

 

امام جمعه گلوگاه گفت: هیچ تغییری در دشمن از انقلاب مشروطه تا کنون ایجاد نشده است، انگلیس و امریکا هر دو هم پیمان هستند و هیچ تفاوتی در این دو نیست .

 

وی بیان کرد: انگلیس خود را از اتحادیه اروپا خارج کرد تا نقشه‌ها و دسیسه‌های خود را علیه انقلاب اسلامی عملی کند، اگر در اتحادیه باقی می‌ماند نمیتوانست کاری انجام دهد و کشورهای دیگر مخالف اقدامات بودند.

 

وی اظهار کرد: ما فکر می‌کنیم که ترامپ دیوانه است؛ اما ترامپ دیوانه‌نماست که حرف‌های انگلیس و آمریکا را بیان می‌کند تا به منافع خود برسند.

 

میراحمدی گفت: اگر در انقلاب مشروطه مردم بصیر بودند حتما موفقیت‌های ما تا کنون به مراتب بیشتر بود.

 

وی افزود: آنان با تکنولوژی با ما مبارزه می‌کنند که تلگرام یکی از همین موارد است.

 

وی ادامه داد: دشمنان دارند تلگرام را مدیریت می‌کنند، مسئولان باید حداقل محدودیتی برای تلگرام قائل شوند و آن را مدیریت کنند؛ دشمنان اقتصاد، سیاست و فرهنگ اسلامی جامعه را از طریق این نرم افزار دارند مدیریت می‌کنند.

 

خطیب جمعه گلوگاه گفت: ما با قطع ارتباط با امریکا منافع خوبی بدست آوردیم که یکی از منافع بزرگ رشد علمی کشور است و امروز دشمنان ما بخاطر حسادت، رقابت و یا به هر دلیلی دشمنی برعلیه رشد علمی کشور می‌کنند.

 

این مسئول اظهار کرد: باید مراقب نفوذ باشیم، متاسفانه برخی‌ها در مصاحبه‌‌های خود ولایت فقیه، قانون اساسی، انقلاب و جمهوری اسلامی را زیر سوال می‌برند، ما تحت محاصره تبلیغاتی هستیم تا ما را تحت فشار قرار دهند، آنان می‌خواهند نظام ما را ناکار آمد نشان دهند.

 

میراحمدی تأکید کرد: مدیران ما باید کار آمد، انقلابی و جوان باشند، موفقیت دولت؛ موفقیت نظام است.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید