مشرف شدن ۳۰ هزار مسافر و زائر به بقاع متبرکه گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 146863 تاریخ انتشار:۱۱ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۱:۵۲ تعداد بازدید:14 بازدید
رئیس اوقاف گلوگاه:

مشرف شدن ۳۰ هزار مسافر و زائر به بقاع متبرکه گلوگاه

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه از مشرف شدن قریب به ۳۰ هزار مسافر و گردشگر به بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد .

به گزارش گلوگاه ما، محمد حسین فاضلی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در امامزاگان و بقاع متبرکه در ایام تعطیلات نوروزی گفت؛ این طرح همه ساله از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین در امامزادگان اجرا میشود.

 

وی افزود؛ در این طرح به مسافرین عزیز و زائران و گردشگران مدهبی خدمات رسانی فرهنگی و قرآنی و رفاهی داده میشود

 

رییس اوقاف شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه حضور مبلعین در خیمه معرفت امامزاده قاسم (ع) روستای ریحان آباد و ولمازو و بقعه بی بی زینب (س) خورشیدکلا گلوگاه دارای تاثیر گذاری فراوانی بوده افزود؛ مشاوره خانواده، احکام شرعی ،مباحث اعتقادی و اخلاقی و معنوی برای همه مسافران و زائران و فضای نقاشی بکش و جایزه بگیر و قرآن بخوان و جایزه بگیر، ویژه کودکان و نوجوانان در این خیمه ها توسط مبلغ انجام می شود.

 

فاضلی ادامه داد: از ابتدای طرح تا روز ۱۰ فروردین تعداد ۱۲۰۰ مسافر و زائر در سوییت و زائر سرای امامزاده قاسم ع اسکان و تعداد ۲۸۸۰۰ زائر در هشت مکان متبرکه شهر ستان گلوگاه حضور و این اماکن را زیارت نمودند و از فضای معنوی و نماز جماعت، ررنامه های رفاهی و فرهنگی و … استفاده نمودند.

 

وی افزود: در روز ۱۳ فروردین امامزادگان شهرستان آماده میزبانی از تمام مسافران و مردم منطقه میباشند تا در این روز فضای معنوی برفضای روز طبیعت افزون تا سال پرمعنویت را آغاز نمایند و با تلاشی مجدد و با توسل به ائمه اطهار و زراری آن بزرگواران زندگی پر از سعادتمندی را در پیش گیرند.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید