۱۹۲ هزار سند مالکیت در مازندران صادر شد
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147142 تاریخ انتشار:۱۹ فروردین ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۵۳ تعداد بازدید:27 بازدید
مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک مازندران

۱۹۲ هزار سند مالکیت در مازندران صادر شد

مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک مازندران بیان کرد: در سال جاری بیش از ۱۹۲ هزار سند مالکیت در سطح استان صادر شد که ۹۵۶ مورد آن مربوط به شهرستان گلوگاه بود که در بحث مطالبات بانک‌ها حدود ۳۷درصد افزایش داشته است.

به گزارش گلوگاه ما، مراسم معارفه و تکریم رئیس اداره ثبت اسناد و املاک گلوگاه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان با حضور بهادر مدیر کل ثبت اسناد و املاک مازندران و جمعی مسئولان استانی و شهرستانی برگزار و قدیر یوسفی‌نیا بعنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک گلوگاه معارفه و منصوب شد که وی پیش از این رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان کبودرآهنگ استان همدان بودند.

 

در این مراسم محمدحسن بهادر با اشاره به یکی از مشکلات ثبت اسناد در گلوگاه، اظهار کرد: نیمی از حوزه ثبتی شهرستان گلوگاه متعلق به استان گلستان است و باید این مشکل حل شود.

 

وی افزود: توجه به تکریم ارباب رجوع و رعایت نظم و انضباط اداری از ارکان مهم خدمت به مردم در ادارات ثبت اسناد و املاک می‌باشد و کلیه همکاران با تمام توان باید به فکرخدمت به مردم باشند.

 

مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک مازندران بیان کرد: تعامل بین اداره ثبت اسناد و اداره اوقاف استان در طی ۳ سال متوالی رتبه اول در کشور را از لحاظ مستند سازی املاک کسب کرد.

 

وی گفت: در استان مازندران ۱۴ هزار سهمیه برای صدور سند مالکیت از بنیاد مسکن در بحث روستاهای بالای ۲۰ نفر خانوار و شهرهای کمتر از ۲۵ هزار در سال گذشته انجام شد که مازندران رتبه اول را در خصوص مستند سازی روستایی در کشور کسب کرد.

 

بهادر اظهار کرد: در سال جاری بیش از ۱۹۲ هزار سند مالکیت در سطح استان صادر شد که ۹۵۶ مورد آن مربوط به شهرستان گلوگاه بود که در بحث مطالبات بانک‌ها حدود ۳۷درصد افزایش داشته است.

 

این مسئول همچنین ثبت وقایع ازدواج و طلاق را از دیگر فعالیت‌های اسناد و املاک در دفاتر ازدواج و طلاق دانست و گفت: الکترونیکی شدن ثبت وقایع ازدواج و طلاق در دفاتر ازدواج و طلاق و تبادل آن با اداره ثبت احوال موجب کاهش مراجعات حضوری، پیشگیری از جعل و تخلفات در این حوزه، کاهش بروز اشتباهات در ثبت وقایع ازدواج و طلاق و ارتقای نظام حفظ و نگهداری از آنها شده است.

 به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید