توضیح نرگس کلباسی درباره احضارش به دادسرا
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147182 تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۲۴ تعداد بازدید:0 بازدید

توضیح نرگس کلباسی درباره احضارش به دادسرا

به گزارش گلوگاه ما ،


نرگس کلباسی در توییتر خود در پاسخ به کاربری که از او درباره احضارش به دادسرا پیرامون دریافت‌ کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان پرسیده بود، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار Ø­ÙˆØ²Ù‡ اخبار داغ Ú¯Ø±ÙˆÙ‡ فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ماه‌ها از زلزله کرمانشاه و خانه به دوش شدن تعداد زیادی از هموطنان عزیز کُردمان می‌گذرد اما برخی حواشی آن کماکان ادامه دارد. در روزهای اخیر خبر احضار صادق زیباکلام و علی دایی به دادسرا جهت پاسخگویی بابت ارائه توضیحات در خصوص کمک‌های دریافتی‌ ایشان برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه منتشر شد.

در بین افراد مشهور جمع‌آوری کننده کمک‌های مردمی نام نرگس کلباسی هم به چشم می‌خورد؛ وی با حضور در برنامه ماه‌عسل شهرت و مقبولیت عمومی‌ پیدا کرد.

پس از احضار علی دایی به دادسرا یک کاربر توئیتر خطاب به نرگس کلباسی مطلبی با این مفهوم نوشت که چرا برای وی احضاریه‌ای در خصوص سرنوشت پول‌های جمع‌آوری شده، نیامده و او مورد سوال قرار نگرفته است؟

نرگس کلباسی نیر در صفحه توییتری خود به این کاربر پاسخ داد که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید:

«Ø¨Ù‡ من هم گیر دادند.

خوشبختانه مدارک حسابداری رو که از روز اول ثبت کرده‌ بودیم، بردیم.

تشکر هم کردند.»

کلباسی

انتهای پیام/منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

نظرتان را بنویسید