به گزارش گلوگاه ما به نقل از برنا نیوز؛ مراسم جشن عاطفه ها با شعار (لبخند مهر بسته به مهر شما) به همراه نواخته شدن این زنگ با حضور حجت الاسلام و المسلمین عالیشاه، معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان و دیگر مسئولین شهرستانی در شهرستان گلوگاه برگزار شد.

 

محمدرضا یعقوبی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: این مراسم همزمان با سراسر کشور با همکاری آموزش و پرورش، کمیته امداد، صداو سیما و بسیج دانش آموزی در ۶۵ مدرسه این شهرستان برگزار شد.

 

وی افزود: شهرستان گلوگاه دارای ۵۸۰۰ دانش آموز بوده که در مراسم جشن عاطفه‌ها سال گذشته ۱۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به دانش آموزان بی بضاعت کمک شده و در سال جاری پیش بینی می‌شود خیرین، کمک قابل توجهی نسبت به سال گذشته داشته باشند.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گلوگاه با بیان اینکه یاری رساندن به دانش آموزان محروم و نیازمند برای ادامه تحصیل یک وظیفه انسانی دوستی و خیرخواهانه است، خاطرنشان کرد: در مسیر تعلیم و تربیت همه ماها بایستی کمک داشته باشیم و به نسل های جوان و آینده ساز کشور با مهربانی توجه و کمک رسان باشیم.

 

یعقوبی در پایان گفت: برگزاری این جشن زمان خوبی است تا با دستان پر مهر و با سخاوت خویش، گل‌های لبخندی بر چهره دانش آموزان نیازمند نشانده و آنها را در عرصه تعلیم و تربیت یاری دهیم.