خاطره جالب حاج حسین یکتا از شهید حججی +فیلم
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147180 تاریخ انتشار:۱۴ مهر ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۲۳ تعداد بازدید:0 بازدید

خاطره جالب حاج حسین یکتا از شهید حججی +فیلم

به گزارش گلوگاه ما ،


خاطره‌ای کوتاه اما تلخ در خصوص شهید محسن حججی از زبان حاج حسین یکتا جانباز و راوی دفاع مقدس و جهادگر نام آشنا را مشاهده می‌کنید.

به گزارش خبرنگار Ø­ÙˆØ²Ù‡ اخبار داغ Ú¯Ø±ÙˆÙ‡ فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مرور خاطرات شهدا و رفتار و عملکرد آن‌ها در زندگی، درس‌های مهمی است که برخی از راویان به نام و مشهور در میان مردم گویی مسئولیت آن را پذیرفته اند تا این داستان ها بتواند الگوی شایسته و مناسبی برای سایرین و به ویژه جوانان باشد.

شهید حججی Ø¯Ø± اواسط مرداد ماه سال Û¹Û¶ در سوریه  نخست از ناحیه کتف و پهلو تیر خورده و به شدت مجروح می‌شود و پس از آن به اسارت نیروهای داعش در می‌آید و توسط کوردلان خبیث و اسلام ستیز داعش به شهادت می‌رسد.

دوستان و خانواده شهید محسن حججی همواره از مهربانی و خوش قلبی این شهید مدافع حرم صحبت و از شهادت به عنوان تنها آرزوی او یاد می‌کنند.

در فیلمی که در ادامه آمده است، خاطره‌ای کوتاه اما تلخ و دردناک را در خصوص شهید محسن حججی شهید مدافع حرم از زبان حاج حسین یکتا جانباز و راوی دفاع مقدس و جهادگر نام آشنا می‌بینید و می‌شنوید.

انتهای پیام/منبع خبر: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

نظرتان را بنویسید