اعزام ۷۲ مددجوی زیارت‌اولی از گلوگاه به مشهد مقدس
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147309 تاریخ انتشار:۱۹ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۳۲ تعداد بازدید:11 بازدید

اعزام ۷۲ مددجوی زیارت‌اولی از گلوگاه به مشهد مقدس

رئیس کمیته امداد شهرستان گلوگاه از اعزام ۷۲ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به‌عنوان زیارت‌اولی‌ها به مشهد مقدس در شش ماهه نخست سال خبر داد.

 

به گزارش گلوگاه ما به تقل از نبأ؛ محمدرضا یعقوبی، رییس کمیته امداد گلوگاه گفت: این شهرستان به‌منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی مددجویان نسبت به اعزام آنها به اماکن زیارتی همچون مشهد مقدس، و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف در قالب این دوره‌های اردویی اقدام می‌کند.

 

وی با بیان اینکه کمیته امداد گلوگاه برنامه‌های متنوعی را برای بارورکردن اعتقادات دینی و مذهبی جامعه هدف  خود انجام می‌دهد، افزود: در شش ماه نخست امسال ۱۹۲ مددجو در گلوگاه به اردوهای زیارتی، تربیتی و آموزشی اعزام شدند.

رییس کمیته امداد گلوگاه با اشاره به سر فصل‌های برنامه‌های اردویی این نهاد، بیان کرد: برنامه‌های اردویی در قالب اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی برگزار می‌شود که ۱۲۰نفر از مددجویان به اردوهای آموزشی تربیتی منطقه ای، استانی و سراسری (کشوری) اعزام شدند.

وی با اشاره به طرح شوق زیارت گفت: شوق زیارت که به منظور اعزام مددجویان زیارت‌اولی اجرا می‌شود؛ یکی از طرح‌های کمیته امداد است که با کمک خیران، و مؤسسات خیریه اجرا شده و در شش ماه نخست امسال ۷۲ نفر در قالب این طرح به مشهد مقدس مشرف شدند.

یعقوبی یادآور شد: زنان سرپرست‌ خانوار، دختران در آستانه ازدواج، دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از جمله مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی کمیته امداد هستند.

در پایان یعقوبی با تقدیر از همراهی مردم نیکوکار گلوگاه در راستای خدمت‌رسانی به مددجویان گفت: هزار و ۳۱۵ خانوار در گلوگاه تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید