عاشق کارهای سخت هستم/شرایط خونه به خونه پیچیده است
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147359 تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۵:۵۱ تعداد بازدید:4 بازدید

عاشق کارهای سخت هستم/شرایط خونه به خونه پیچیده است

به گزارش گلوگاه ما به نقل از دانا؛ساعت: ۱۷:۴۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
شناسه خبر: ۱۴۲۹۱۳۹

سرمربی سابق تیم اروند خرمشهر به عنوان سرمربی جدید خونه به خونه بابل انتخاب و جایگزین علی نظرمحمدی شد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، با نظر مالک باشگاه خونه به خونه بابل و پس از انصراف علی نظرمحمدی از سرمربیگری این تیم، اکبر میثاقیان به عنوان مربی جدید این تیم انتخاب شد تا بازگشت دوباره‌ای به تیم‌ پرطرفدار مازندرانی داشته باشد.

میثاقیان که ابتدای فصل هدایت کارون اروند خرمشهر را بر عهده داشت هفته قبل به علت کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد تا حالا در کمتر از دو هفته دومین تیم این فصلش را بشناسد. خونه به خونه که از ابتدای فصل تحت هدایت اکبر محمدی و علی نظرمحمدی قرار داشت تا به اینجا ضعیف کار کرده و با شش امتیاز رده پانزدهم جدول را در اختیار دارد.

میثاقیان در سال‌های نه چندان دور سابقه هدایت بابلی‌ها را در کارنامه دارد. دوران موفقی که حتی خونه به خونه را در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار داد اما بروز حواشی گوناگون و وجود اختلاف بین او و قاسم حسن‌زاده تیم بابلی را از این مهم باز داشت.

نماینده بابل در هفته سیزدهم مسابقات لیگ یک استراحت می‌کند و بعد از آن به دیدار نود ارومیه خواهد رفت.

اکبر میثاقیان سرمربی جدید تیم خونه به خونه بابل که بعد از ظهر امروز هدایت این تیم را برعهده گرفت در خصوص بازگشت دوباره‌اش به مازندران و شرایط تیم جدیدش گفت: شرایط خونه به خونه پیچیده است اما من عاشق انجام کارهای سخت هستم و آن را دوست دارم. اینجا کار کردن خیلی سخت است اما خوشحالم که به تیم خونه به خونه بازگشتم.

وی در ادامه گفت: کار بسیاری سختی در پیش داریم اما من اینجا آمدم که کمک کنم تیم به جایگاه مدنظر مالک باشگاه بازگردد و بتوانیم رویه و روند جدیدی در تیم حاکم و کمک کنیم بازیکنان جوانی که در این تیم عضویت دارند در آینده به ستاره‌های فوتبال ایران تبدیل شده و راه پیشرفت را طی کنند.

نماینده شهر بابل که تمامی بازیکنان ستاره خود را ابتدای فصل از دست داد در حال حاضر با کسب نتایج ضعیف و جمع آوری پنج امتیاز از ۱۱ مسابقه در رده پانزدهم جدول حضور دارد. حالا آن‌ها به دنبال این هستند با اتکا به تجربه میثاقیان به رده‌های میانی جدول صعود کرده و از خطر سقوط به دسته دوم بگریزند.

انتهای پیام/منبع خبر: دانا

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید