مسوؤلان گلوگاه آمار وام‌های اشتغال را شفاف‌سازی کنند
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147311 تاریخ انتشار:۱۸ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۳۴ تعداد بازدید:7 بازدید

مسوؤلان گلوگاه آمار وام‌های اشتغال را شفاف‌سازی کنند

امام جمعه گلوگاه در خصوص شفافيت سازي مسوؤلان شهرستان، گفت: در گلوگاه چقدر وام اشتغال به مردم داده شده که نياز به ارائه آمار توسط مسوؤلان و شفاف سازي آن است.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از  بلاغ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم میر احمدی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گلوگاه ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، اظهار کرد: در این هفته ایام لیله المبیت را در پیش داریم  که شبی بود که سران قریش تصمیم گرفتند در آن شب محمد بن عبدالله را به قتل برسانند، ولی علی بن ابی طالب به جای محمد(ص) در بستر وی خوابید و محمد(ص) بهمراه یاران خود به مدینه هجرت کردند و این آغاز تاریخ اسلام با هجرت پیامبر شروع شد.

وی افزود: هجرت کردن خیلی مهم است و جوانان ما برای موفقیت خود باید هجرت کنند.

امام جمعه گلوگاه در خصوص انتخابات اخیر امریکا بیان داشت: یکی از اشتباهات راهبردی ما این است که حذب‌های مختلف آمریکا را بر علیه همدیگر می‌بینیم، اما آمریکایی‌ها بر علیه همدیگر نیستند؛ آن‌ها در استراتژیک و اهداف با هم هستند.

میر احمدی یادآور شد: در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما بود که با برنامه‌ریزی دقیق داعش را به وجود آورند و سوریه و عراق را به خاک و خون کشیدند و در زمان همین دموکرات‌ها بود که به یمن حمله شد و همچنین تحریم‌های بزرگ علیه ایران امضاء شد.

وی تصریح کرد: سیستم مدیریتی امریکا بر اساس ضد دین اسلام تنظیم شده است و هر کسی که می‌خواهد رئیس جمهور امریکا شود، باید از این مسیر عبور کند، یعنی باید بر ضد دین مبین اسلام گام بردارد تا به نابودی انقلاب اسلامی برسند.

وی تأکید کرد: ما باید نگاهمان را از غرب قطع کنیم و به آن توجه نکنیم و هرگز نباید به امریکا اعتماد کرد.

خطیب جمعه گلوگاه بیان داشت: این وضعیت کنونی که در کشور به وجود آمده نتیجه همین اعتماد کردن به غرب است.

این مسوؤل با اشاره به اینکه متأسفانه در داخل مشکل داریم، گفت: آمریکای جنایتکار مشکلاتی برای ما ایجاد کرده که نمیخواهد ما در عرصه‌های مختلف موفق شویم اما در داخل کشور توانمندی و پتانسیل‌های زیادی داریم که باید روی پای خود بایستیم و خود را بسازیم.

وی در خصوص شفافیت سازی مسوؤلان شهرستان گلوگاه، اظهار داشت: در شهرستان گلوگاه چقدر وام اشتغال به مردم گلوگاه داده شده است که نیاز به ارائه آمار توسط مسوؤلان است.

میر احمدی ادامه داد: شفافیت سازی در این زمین در شهرستان گلوگاه بسیار مهم است تا مردم امیدوار شوند.

وی بیان کرد: امیدوار کردن مردم به حرف نیست؛ در عمل باید امیدوار شوند اما متأسفانه در کشور بعضی‌ها در مسیر دیگر دارند قدم بر می‌دارند.

امام جمعه گلوگاه در پایان گفت: انشالله گره‌های اقتصادی در کشور باز خواهد شد اما رو سیاهی برای بعضی از افراد خواهد ماند که بجای آنکه سنگ‌های مسیر پیشرفت را بردارند در مسیر سنگ اندازی و مانع تراشی کرده‌اند.

انتهای پیام/به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید