نهمین همایش منجی بین المللی در گلوگاه برگزار می‌شود
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147333 تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۶:۱۲ تعداد بازدید:19 بازدید

نهمین همایش منجی بین المللی در گلوگاه برگزار می‌شود

مسؤول کانون منجی بین‌المللی(عج) گلوگاه با اشاره به نهمین مراسم کانون گفت: این مراسم در ۲۵ آبان امسال ساعت ۶ عصر در سالن ورزشی شهید چمران برگزار می‌شود.

به گزارش گلوگاه ما، جواد محمودجانلو خبری با اصحاب رسانه در گلوگاه، اظهار کرد: از سال ۹۱، چهار نفر از دانشجویان در شهرستان گلوگاه برای افزایش فرهنگ کتابخوانی تعدادی کتاب با پرسشنامه به صورت رایگان توزیع کردند.

 

وی افزود: از سال ۹۴ تا کنون حدود ۲۰ هزار جلد کتاب، بروشور و سی دی در منازل توزیع شده است، در مسابقات منجی بین المللی علاوه بر علاقه‌مندان مازندرانی از ۱۳ استان شرکت کننده حضور پیدا می‌کنند.

 

مسؤول کانون منجی بین‌المللی(عج) گلوگاه بیان کرد: هزینه چاپ ۴ هزار جلد کتاب برابر با ۴ میلیون تومان شده است که هزینه چاپ از هیچ ارگانی گرفته نمی‌شود، که یکی از اهداف مهم این امر افزایش فرهنگ کتابخوانی است.

 

محمودجانلو تاکید کرد: مهم‌ترین اهداف تشکیل کانون و برگزاری این مسابقات که سالانه دو بار اتفاق می‌افتد، شناخت امام زمان (عج)، شهید شناسی، تشویق به حجاب، کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین امید به آینده به‌ویژه در قشر جوان است.

 

وی یادآور شد: ۲ هزار جلد از کتاب‌ها در مدارس شهرستان توزیع شده که نوجوانان و کودکان به شناخت امام عصر(عج) برسند و آنان از اتفاقاتی که پس از ظهور خواهد افتاد آگاهی پیدا کنند.

 

مسؤول کانون منجی بین‌المللی(عج) گلوگاه با اشاره به نهمین مراسم کانون گفت: این مراسم در ۲۵ آبان امسال ساعت ۶ عصر در سالن ورزشی شهید چمران برگزار می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید