پیش‌بینی تولید ۶۰ تن شلتوک راتون در گلوگاه
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147271 تاریخ انتشار:۸ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۳:۴۶ تعداد بازدید:4 بازدید
مدير جهاد کشاورزی گلوگاه اعلام کرد

پیش‌بینی تولید ۶۰ تن شلتوک راتون در گلوگاه

مدير جهاد کشاورزي گلوگاه از پیش بینی توليد حدود 60 تن شلتوک راتون از شالیزارهاي گلوگاه و توزيع بيش از 2 ميليون ليتر سوخت بين کشاورزان خبر داد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، غلامرضا قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در سال جاری یک‌هزار و ۹۵۰ هکتار شالیزار به کشت برنج در شهرستان گلوگاه اختصاص یافته است که ۱۶۸ هکتار به ارقام پرمحصول و یک‌هزار و ۷۸۲ هکتار به ارقام محلی اختصاص یافت.

وی افزود: ۳۰ هکتار از شالیزارهای این شهرستان به پرورش راتون اختصاص یافت است که پیش‌بینی می‌شود ۶۰ تن شلتوک از مزارع جوانه مجدد برنج برداشت شود.

مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه در خصوص حمایت از تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی، بیان کرد: به منظور حمایت از تولیدکنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی، در هفت ماهه سال جاری حدود دو میلیون و ۴۲۷ هزار لیتر سوخت سهمیه‌ای یارانه‌دار با نرخ دولتی بین کشاورزان و بهره‌برداران شهرستان گلوگاه توزیع شد.

وی گفت: از این مقدارسوخت، ۲ میلیون و ۳۵۳ هزار لیتر نفت‌گاز و بیش از ۷۳ هزار لیتر نفت سفید بوده است که این مقدار سوخت برای انجام عملیات زراعی کاشت و داشت محصولات زراعی و باغی، دامداری‌ها،مرغداری‌ها، صنایع تبدیلی و سایر بخش‌های کشاورزی بین بهره‌برداران توزیع شد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید