گازرسانی به مناطق هزارجریب تا سال ۹۹/دکل‌بندان گلوگاهی ساماندهی و حمایت می‌شوند
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147344 تاریخ انتشار:۲۴ آبان ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۰:۰۰ تعداد بازدید:13 بازدید
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس اعلام کرد

گازرسانی به مناطق هزارجریب تا سال ۹۹/دکل‌بندان گلوگاهی ساماندهی و حمایت می‌شوند

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات گازرسانی به مناطق محروم هزارجریب گفت: این پروژه با بیش از 200 میلیارد تومان در حال اجرا است و تا پایان سال 99 عملیات گازرسانی به پایان می‌رسد.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، علی‌محمد شاعری در شورای آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه با اشاره به اهمیت فعالیت آموزش و پرورش در کشور، اظهار کرد: آموزش و پرورش مسیر توسعه یک کشور را رقم می‌زند و هر چه آموزش و پرورش پویاتر، کار آمدتر و اثر بخش‌تر باشد توسعه سریع‌تر و کم هزینه‌تر تحقق پیدا می‌کند.

وی افزود: شاید ایرادهایی وجود داشته باشد اما هر چه که هست آموزش و پرورش، این کشور را آینده‌سازی می‌کند.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سال ۹۷ آموزش و پرورش در لایحه دولت ۳۶ هزار میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است، گفت: ۶ هزار میلیارد تومان به این لایحه اضافه و حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان تصویب شد و همچنین برای نوسازی و تجهیز مدارس نیز حدود ۳ میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی پیش‌بینی و در اختیار دولت قرار گرفت.

 

شاعری بیان کرد: برای شرق مازندران هم تا پایان سال جاری ۲٫۵ میلیارد تومان به صورت جداگانه از تخصیصات مالی که به صورت عادی تخصیص داده می‌شود، ارائه خواهد شد که به نسبت مدارس و دانش آموزان و جمعیت توزیع خواهد شد.

 

وی گفت: مجوزهای لازم در خصوص منطقه گردشگری توسکا چشمه گلوگاه به شورای شهر داده شد.

 

این مسئول در خصوص حمایت از دکل‌بندان اظهار داشت: بصورت جدی بدنبال ساماندهی کارهای دکل‌بندان گلوگاهی هستیم مانند تهیه جهیزیه برای فرزندان دکل‌بندان، ارائه سبد کالا و همچنین بحث بیمه که مقداری از مشکلات آنان حل ‌شود همچنین کمک به دانش آموزان بضاعت که در دستور قرار دارد که ۲۲ درصد از این کمک‌ها به شهرستان گلوگاه اختصاص خواهد یافت.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروژه‌های عمرانی شرق مازندران، اظهار کرد: بخشی از کارها و چالش‌های گلوگاه طبقه بندی شده است که مهمترین اقدامات در دست اجرا آن بیمارستان ۶۵ تخت‌خوابی این شهرستان است و همچنین بحث حل مشکل فاضلاب شهری گلوگاه است که در سال گذشته یک میلیارد تومان بودجه تخصیص داده شد و امسال نیز ۵ میلیارد تومان دیگر پرداخت و فاز دوم آن بزودی اجرا خواهد شد.

 

شاعری ادامه داد: پروژه چهار خطه کردن جاده گلوگاه به دامغان با ۱۰ میلیارد تومان ابلاغ اعتبار گرفته شد و پروژه در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد و در چند ماه آینده کار اجرای آن آغاز خواهد شد.

 

وی افزود: ورزشگاه سه هزار و ۵۰۰ نفری شرق مازندران در روستای خورشیدکلا گلوگاه هم عملیات اجرایی آن با اعتبار ۸ میلیارد تومان آغاز شده و تا پایان سال ۹۸ این پروژه تکمیل می‌شود.

 

این مسئول گفت: در بهشهر نیز پروژه بیمارستان ۲۴۰ تخت‌خوابی روستای التپه تا پایان سال، مجهزترین بیمارستان استان به بهره‌برداری می‌رسد که اکنون در مرحله انتقال تجهیزات است.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات گازرسانی به مناطق محروم هزارجریب گفت: بزرگترین پروژه گازی استان مازندران این پروژه است که با بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان در حال اجرا است و تا پایان سال ۹۹ عملیات گازرسانی به پایان می‌رسد.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید