افتتاح ۳ خانه محروم در گلوگاه با همکاری بسیج سازندگی
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 147375 تاریخ انتشار:۷ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۸:۲۶ تعداد بازدید:15 بازدید
رئیس کمیته امداد گلوگاه خبر داد

افتتاح ۳ خانه محروم در گلوگاه با همکاری بسیج سازندگی

رئیس کمیته امداد گلوگاه از افتتاح 3 واحد خانه مسکونی برای محرومین با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی در شهرستان خبر داد.

به گزارش بلاغ، محمدرضا یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: سه واحد مسکونی برای محرومان با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) گلوگاه و بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی امروز در شهرستان گلوگاه افتتاح شد.

وی افزود: در سال جاری ۲۰ واحد سهمیه برای ساخت مسکن برای محرومین در گلوگاه را داشته‌ایم که ۱۷ خانواده شناسایی و زمین آن نیز در اختیار بسیج سازندگی قرار داده شد که ۱۱ پروژه ساخت مسکن در شهرستان آغاز شده و در این بین سه واحد در روستاهای مصیب محله، نظام محله و خورشید کلا از توابع گلوگاه در مدت ۲ ماه تکمیل و تحویل خانواده‌ها شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان گلوگاه گفت: واحدهای مسکونی در متراژ ۳۵ متری کاملا رایگان ساخته می‌شوند و در متراژ ۴۳ متری هم تا ۳۵ متر اول رایگان و مابقی نیز با کمک یک میلیون تومانی خانواده و ۵ میلیون تومان وام بدون بهره از صندوق امداد و ولایت ساخته می‌شود و همنچنین ساخت منازل با متراژ ۵۰ متری نیز با مشارکت خانواده و خیرین ساخته می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت محرومیت‌زدایی ادامه داد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و به منظور محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به اقشار محروم جامعه، کمیته امداد شهرستان گلوگاه اقدامات مختلفی در دست اجرا دارد.

یعقوبی در پایان گفت: تاکنون چندین گروه‌های جهادی در ساخت چنین پروژه‌هایی با کمیته امداد همکاری و مشارکت داشته‌اند.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید