بلاغ مازندران - اظهارات تکراری و امیدوارکننده معاون جوان استاندار مازندران
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: 147472 تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۹:۲۴ تعداد بازدید:9 بازدید

بلاغ مازندران – اظهارات تکراری و امیدوارکننده معاون جوان استاندار مازندران

بلاغ مازندران - اظهارات تکراری و امیدوارکننده معاون جوان استاندار مازندران

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


به گزارش بلاغ، نوشتن نقد و نظر درباره عملکرد مدیران استانداری مازندران شاید زود باشد و نمی‌توان در مدت کوتاه درباره مدیریت جدید نقد و نظری مطرح کرد.

اما آنچه که در حال حاضر در بدنه مدیریتی استان مازندران دیده می‌شود، افراد جدیدی نیستند و حداقل تجربه حضوری بیش از سه ساله در استان مازندران دارند.

حداقل استاندار مازندران، سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران افراد تازه کار در حوزه استانداری مازندران نیستند به همین دلیل بعد از اتمام چاق سلامتی‌ها، انتظار و توقع بیشتری از مجموعه جدید مدیریت در استان مازندران وجود دارد.

در جلسه هماهنگی برای تهیه طرح ساماندهی سواحل استان مازندران، که به مدیریت مهدی رازجویان در استان مازندران برگزار شده بود، از ضرورت تدوین سند چشم انداز بلند مدت برای گردشگری دریایی استان صحبت به میان آمد.

نکته حائز اهمیت این است که گوش مردم استان مازندران از نوع ادبیات رایج در جلسات‌مان پر است، سندهای چشم انداز زیادی در استانداری مازندران وجود دارد که در حال خاک خوردن است، این چند مطلب نه از این جهت که در این مدت چند روز بخواهیم نقدی به عملکرد مدیران استانی داشته باشیم، بلکه پیش‌درآمدی است برای آینده.

مجموعه رسانه‌ای بلاغ، برای تیم مدیریتی جدید استان مازندران آرزوی موفقیت دارد و معتقد است که موفقیت مدیران استان در جهت جلب رضایت مندی عامه مردم استان باید به صورت ویژه در دستور کار مدیران و حتی رسانه‌ها قرار گیرد، به ویژه آن‌که در حال حاضر دشمنان قسم خورده‌ای در آن طرف مرزها تلاش دارند که انقلاب اسلامی ایران را به چالش بکشانند، اما حداقل انتظار از مدیران استانی این است که به جای واژه‌های دهان پرکن چشم اندازهای بلند مدت و کوتاه مدت، فکری به حال طرح‌های نیمه تمام در حاشیه دریای خزر کنند و دستی به سر و روی ساحل استان بکشند و برنامه‌ریزی برای استفاده مناسب از ظرفیت بخش خصوصی را فراهم کنند، البته منتقد نگاه و برنامه ریزی بلند مدت هم نیستیم، اما این اظهارات در حد خالی نبودن عریضه و برای پرکردن صفحات خالی از عملکرد مدیران استانی نباشد.

اقدامات انجام شده در دوره مدیریت کوتاه محمد اسلامی و استقبال از مدیریت جدید در استانداری مازندران توقع مردم از مدیران استانی را افزایش داده است، مردمی که این روزها از حضور تیم جدید استانداری استقبال کردند در کنارش توقع برون رفت از مشکلات را دارند.

ارجاع دادن مردم به برنامه‌های بلند مدت به نوعی سرباز زدن از برنامه‌های فعلی و ایجاد امید واهی و واگذاری امور به آیندگان است که این موضوعات چندان به ذائقه مردم خوشایند نیست.

مهدی رازجویان سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران در جلسه هماهنگی برای تهیه طرح ساماندهی سواحل استان مازندران،گفت: با توجه به اقدامات انجام شده در خصوص شناسایی استعدادهای گردشگری موجود در سواحل استان، نیاز است همزمان با این اقدامات سند چشم انداز بلند مدت و کارا برای آینده گردشگری دریایی استان تهیه و تدوین شود.

ذکر این نکته ضروری است آنچه که در استان مازندران انباشته شده است طرح‌ها و برنامه‌های اجراء نشده است.

البته این اظهارات سرپرست معاون عمرانی استانداری مازندران را به فال نیک می‌گیریم که اعلام کرد: با تهیه طرح جامع ساماندهی سواحل و گردشگری دریایی، روند صدور مجوزات لازم جهت احداث و اجرای طرح‌های گردشگری از سوی سرمایه گذاران در سواحل استان تسهیل و تسریع می‌گردد.

ما هم چشم انتظار هستیم تا اقدامات و عملکردهای مثبت مدیران را آنطور که برنامه ریزی کرده و اجراء می‌کنند با مردم به اشتراک گذاشته و نویدبخش روزهای خوبی برای آینده استان مازندران باشیم.

انتهای پیام/منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید