بلاغ مازندران - برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری در فریدونکنار
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
کد خبر: 147466 تاریخ انتشار:۲۴ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۸:۰۱ تعداد بازدید:1 بازدید

بلاغ مازندران – برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری در فریدونکنار

بلاغ مازندران - برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه‌سواری در فریدونکنار

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ مازندران؛


به گزارش بلاغ، مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران برای حضور قدرتمندانه در رقابت های آسیایی سال ۲۰۱۹ که با میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود، در فریدونکنار آغاز شد.
 
۱۵۰ ورزشکار از ۲۵ استان در این رقابت ها حضور دارند که در هفت گروه سنی پیشکسوتان در رشته های تایم تریل و استقامت در مسیرهای رفت و برگشت کمربندی غربی فریدونکنار به رقابت می‌پردازند.
 
دوچرخه سواران در رشته استقامت ۶۰ کیلومتر جاده را رکاب زدند که در پایان این رقابت ها در رده سنی ۳۵_۳۹ امین پورنجف از مازندران الف، در رده سنی ۴۰_۴۴ حبیب فروزنده از آذربایجان شرقی، در رده سنی ۴۵_۴۹ جواد دنیادیده ازآذربایجان شرقی ودر رده سنی ۵۰_۵۴ نیز مجید ربیعی از هرمزگان توانستند به مدال طلا دست پیدا کردند.
 
همچنین در رده سنی ۵۵-۵۹ حسین محمودی از مازندران الف، در رده سنی ۶۰-۶۴ صمد برهانی حقیقی از خوزستان و در رده ۶۵ به بالا نیز ایرج برویس از بوشهر قهرمان شدند.
 
رقابت های تایم تریل انفرادی در مسافت ۱۵ کیلومتر نیز امروز شنبه در مسیر کمربندی غربی فریدونکنار برگزار می شود.

انتهای پیام/منبع خبر: بلاغ مازندران

لینک منبعگلوگاه ما: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید