بیکاری جوانان باید هرچه زودتر حل شود
ارتباط با ما دربارۀ ما پیوندها نسخه موبايل RSS آرشيو \
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
کد خبر: 147425 تاریخ انتشار:۱۶ آذر ۱۳۹۷؛ ساعت ۶:۵۳ تعداد بازدید:13 بازدید
امام جمعه گلوگاه:

بیکاری جوانان باید هرچه زودتر حل شود

امام جمعه گلوگاه گفت: یکی از مشکلات مهم جوانان بیکاری و بروز رفتارهای غیر اخلاقی همچون تماشای فیلم‌های غیر اخلاقی، اعتیاد و مشروبات الکلی است که باید حل شوند.

به گزارش گلوگاه ما به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم میر احمدی در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گلوگاه با اشاره به اهمیت نماز، گفت: اقتصاد دینی، فرهنگ دینی و سیاست دینی زیر مجموعه دین ما هست و بر پایی نماز وظیفه حکومت اسلامی است و اگر جامعه ما اهل نماز باشد مشکلات ما حل خواهد شد.

وی با اشاره به این که امروز ۱۶ آذر روز دانشجو است، افزود: جوانان ما امروزه با مشکلات بسیار رو به رو هستند که یکی از این مشکلات بیکاری است و جوانان ما زیر سایه بیکاری به سمت مواد مخدر و خلاف کشیده می‌شوند.

امام جمعه گلوگاه ادامه داد: مشروبات الکلی دامن جوانان را می‌گیرد و بسیار سریع در حال گسترش است، برخی‌ها اگر بخواهند در مراسمات عروسی شرکت کنند اگر در مراسم مذکور مشروبات الکلی نباشد در آن پا نمی‌گذارند، همه ما باید دست به دست هم دهیم جلوی این معضلات را بگیرم.

میر احمدی با اشاره به وضعیت کشور یمن که اگر موشک‌های یمن نبود، این کشور تا کنون نابود شده بود، بیان کرد: موشک‌های  کشور اسلامی یمن باعث شد که عربستان در وین برای برقراری صلح و آتش بس جلسه برگزار کنند.

وی در پایان تاکید کرد: امروز دشمنان اسلام فقط زبان موشک را می‌فهمند و اقتدار ما به ولایت ما است و موشک، زبان ما برای مقابله با دشمنان ما می‌باشد و همچنین عامل اساسی عقب‌نشینی دشمنان ایران اسلامی در اطراف کشور، بخاطر وجود موشک‌های ما است.

انتهای پیام/به اشتراک بگذارید :

تگ های مطلب :

نظرتان را بنویسید